Comentarii (28)
dinarad
dinarad  •  04 Mai 2016, 07:05
Postat de mvradulescu pe 03 Mai 2016, 16:47

Pe mine mă enervează obrăznicie celor mai mulți dintre suporterii giuleșteni, însă aș dori ca Rapidul să treacă și peste hopul ăsta ... Prea multe echipe cu nume mari din fotbalul autohton au dispărut din prim plan ! Iar cei mai mulți dintre suporterii neafectați (încă), se distrează și fac bășcălie fără să se gândească la perspectivele propriilor echipe, așa cum au procedat și rapidiștii pe tema așa-ziselor „clone” ...

Mă bucur că mai există și stelisti inteligenți , cu bun simț și fairPlay...

dinarad
dinarad  •  04 Mai 2016, 07:04

Mă bucur că mai există și stelisti inteligenți , cu bun simț și fairPlay.

kdk.19
kdk.19  •  03 Mai 2016, 20:08

Ce ***t de patron=Moraru un parlit !.De un an de zile n-a facut nici o plata la Rapid si nici pt. furnizori-apoi incerca sa ia amanare de plata inca un an!!?.Noroc ca s-au impotrivit alde Nicolae juc..Ca ceilalti juc. erau sub presiune de la cioricii-suporteri!.Semnati bah ce bani va trebuie voua ,voi jucati gratis ca banii din tv. are cine sa-i fure..!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

caminero
caminero  •  03 Mai 2016, 16:50
Postat de neputintafalit pe 03 Mai 2016, 13:25

Satra a intrat practic in faliment. Urmeaza Dinamo, Negoita este urmarit penal de catre DNA pt evaziune fiscala in forma continuata, a vandut 1250 de apartamente fara sa achite niciun leu TVA statului, PUSCARIA si DESFIINTAREA.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chromophobia
chromophobia  •  03 Mai 2016, 16:01

Sa vina o data un om sa bage putini bani in Rapid astfel incat sa o tina in prima liga.Fotbalul romanesc devine din ce in ce mai sarac.Petrolul s-a dus,U.Cluj la fel,Otelul,Craiova e ca si cum n-ar fi ca e aceeasi problema ca la Steaua,suporterii n-o recunosc,Timisoara acelasi lucru.Trebuie sa fie in prima liga echipe ca si Farul,Corvinul,Bacau,Arges,Corvinul si Uta.

60old
60old  •  03 Mai 2016, 15:00

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

194362334230310
Robert Damian  •  03 Mai 2016, 14:40
Postat de neputintafalit pe 03 Mai 2016, 13:25

Satra a intrat practic in faliment. Urmeaza Dinamo, Negoita este urmarit penal de catre DNA pt evaziune fiscala in forma continuata, a vandut 1250 de apartamente fara sa achite niciun leu TVA statului, PUSCARIA si DESFIINTAREA.

Aorde!!!!Veste buna !!!!Urmeaza ***!!!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

neputintafalit
neputintafalit  •  03 Mai 2016, 13:42

Incredibil! ANAF a scos la vanzare stadionul lui ASA Tg. Mures.

neputintafalit
neputintafalit  •  03 Mai 2016, 13:25

Satra a intrat practic in faliment. Urmeaza Dinamo, Negoita este urmarit penal de catre DNA pt evaziune fiscala in forma continuata, a vandut 1250 de apartamente fara sa achite niciun leu TVA statului, PUSCARIA si DESFIINTAREA.

mariuspuma2009
mariuspuma2009  •  03 Mai 2016, 12:35
Postat de raducioiu80 pe 03 Mai 2016, 12:32

rapid mai bine intra in faliment acum 3 4 ani, acum erau totin liga secunda insa fara niciun fel de probleme. mie mi se pare ca moraru doar trage de timp, amana verdictul care va fi tot acelasi din pacate, falimentul. nu inteleg ce urmareste acest om, de ce a venit la club...

Asa e romanu nu se lasa trage de ultimu fir de ata chiar daca inevitabilul se va produce inca o echipa dispare cel putin cativa ani

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează