Comentarii (28)
raducioiu80
raducioiu80  •  03 Mai 2016, 12:32

rapid mai bine intra in faliment acum 3 4 ani, acum erau totin liga secunda insa fara niciun fel de probleme. mie mi se pare ca moraru doar trage de timp, amana verdictul care va fi tot acelasi din pacate, falimentul. nu inteleg ce urmareste acest om, de ce a venit la club...

mariuspuma2009
mariuspuma2009  •  03 Mai 2016, 12:31
Postat de dansulnorilor pe 03 Mai 2016, 12:28

Ce va mai doare pe voi de Rapid. Stati linistiti ca nu ne ducem la fund. Revenim noi.

Pai nu ne doare dar pe tine te vad tot timpu comentand de Steaua asa ca ciocu mic si joc de glezne

dansulnorilor
dansulnorilor  •  03 Mai 2016, 12:28

Ce va mai doare pe voi de Rapid. Stati linistiti ca nu ne ducem la fund. Revenim noi.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  03 Mai 2016, 12:28
Postat de dinarad pe 03 Mai 2016, 12:18

Doamne , dar proști și frustrați mai sunt stele tele miștii ăștia.

Doamne , dar neprost si nefrustrat e dinaradul asta...

asap
asap  •  03 Mai 2016, 12:22

Cred că o să fie bătaie pe acţinuni. Cine n-ar vrea să cumpere un club cu datorii de milionane de euro? :)))

ares123
ares123  •  03 Mai 2016, 12:15

NU, abereaza despre Steaua pe toate articolele din Gsp, evident ca nu vorbeste despre echipa aviara...el nu e aviar...e doar antiStelist ca a vazut el la altii ca da bine.

60old
60old  •  03 Mai 2016, 12:11

Hortega deja a plecat dupa fier vechi.

104772133226352
Petre Radulescu  •  03 Mai 2016, 12:04

Eu cred ca legenda *** si hortega cumpara toate actiunile si scoate rapiduletu' din belea. :)))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează