Comentarii (59)
octavianus  •  27 Februarie 2020, 14:26

vad tot felul de "denumiri" ultras, grupare nu stiu de care, radicalii nu stiu cum, copiem tot ce este mai prost ca de obicei de afara si ne scapa esentialul ca fotbalul este un joc, ca lumea face sport sau vine la stadion ca sa se simta bine sa se distreze, tot ce este in afara fenomenului si ma refer la acesti "suporteri" denatureaza, deranjeaza, pateaza IN SPETA CULORILE UNUI CLUB si atrage dezaprobarea tuturor. eu am o mare problema cu acesti "suporteri" ai Rapidului care au facut MULT MAI MULT RAU DECAT BINE echipei, in momente grele, amenzi, meciuri cu portile inchise si le cer raspicat daca sunt smardoi sa stea acasa sau sa se smardoiasca intre ei, departe de ceea ce inseamna RAPID si mai mult ca orice sa nu mai profaneze insemnele RAPIDULUI pentru ca ei asta fac PROFANEAZA istoria si spiritul numit RAPID BUCURESTI ! nu vorbesc de educatie sau de caracter, intr-o tara in care educatia este mereu pe ultimul loc in programul de guvernare iar fondurile din PIB sunt mereu cele mai mici...nu poti cere mai mult decat ce vezi in jurul tau.....HAOS ! FRZ !

Daniel Cara  •  27 Februarie 2020, 08:23

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

visiniujohn  •  27 Februarie 2020, 07:47

Vrem o filmare,poza ceva? Sa nu ziceti ca nu aveti... Ca de "surse" suntem satuli din partea voastra

Ticu Troya  •  27 Februarie 2020, 05:42
Postat de zecs93 pe 27 Februarie 2020, 01:52

***

Dute ba la scoala , baaa !!

zecs93  •  27 Februarie 2020, 01:52

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

brave33  •  26 Februarie 2020, 21:28
Postat de dan76cj pe 26 Februarie 2020, 20:07

Trebuie sa ai un caracter foarte *** ca sa faci asa ceva ! ***

Da, de bucurestean.

George Burcasimi  •  26 Februarie 2020, 21:08

Nu puteau fi decat cei nascuti la capatul satului.Sper ca justitia sa se sesizeze !

ios_ge  •  26 Februarie 2020, 20:28

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dan76cj  •  26 Februarie 2020, 20:07

Trebuie sa ai un caracter foarte *** ca sa faci asa ceva ! ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sasesase  •  26 Februarie 2020, 19:52
Postat de cpt.ahab pe 26 Februarie 2020, 19:47

Nu numai ei. Toate nucleele dure ale majorității galeriilor mai consistente din țară( Dinamo, Steaua, "U" Cluj, Petrolul, Craiova etc.). Crezi că-s vreunii cuminți? Ăsta-i nivelul de educație în țara lui Palton Vodă.

Și unde este cel mai înalt nivel de educație și nu se întâmplă accidente cu tentă rasistă?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6