vasyfin  •  09 Februarie 2014, 18:01

BRAVO GSP CA IMI STERGETI COMM-URILE.CAND VB DE STEAUA IMEDIAT MI LE STERGETI,,BRAVOO

tiberyus
tiberyus  •  07 Februarie 2014, 17:09

Cică 0 - 5 cu echipa a 2-a a lui Freiburg =)))))) și mai ziceți de Steaua. Vă meritați soarta.

kraus
kraus  •  07 Februarie 2014, 11:06

Scorurile astea n-au nicio valoare. Băieţii se gândesc deja la cum să-şi facă bagajele pe 14 februarie. În ce te-ai băgat, Masonilă?

dash.berlin
dash.berlin  •  07 Februarie 2014, 00:37

Oricum pe 14 februarie sunt gata.Eu chiar nush de ce mai joaca amicale .

rapid_forever_1923
rapid_forever_1923  •  06 Februarie 2014, 23:02

Conform "ghesepe" Jeison Moreno, Wiston Sevillano, Diego Quinones, Jefferson Angulo, Joao Victor, Vanilson Lira şi Luis Hidalgo(cei care au jucat in repriza a-2-a,cu mentiunea Rapidul a luat 4 goluri in repriza a-2-a) fac parte din echipa de baza si sunt cei mai importanti jucatori ai Rapidului,multumim "ghesepe" pentru obiectivitate si corectitidine...

Postat de spectatorul pe 06 Februarie 2014, 21:49

Eh, noua ne-a dat cu terenul in cap prima echipa a lui Nurnberg, voua echipa a doua a lui Freiburg. Plus ca Nurnberg are 2 victorii din 2 meciuri de cand a reinceput Bundesliga, deci se poate spune ca le-am dat aripi, ca Red Bull. :)

Aripi ca Red Bull sigur nu le-ați dat , poate lână de la Woolmark ...