Alte știri din fotbal
„De dimineață nu s-a mai trezit” » Rodion Cămătaru, prima reacție după moartea lui Nae Ungureanu
0
„Ne vom revedea!” » Daniel Bîrligea, mesaj pentru FCSB după plecarea în Serie A
0
Sorin Cârțu, marcat de decesul lui Nae Ungureanu: „Trebuie să procesez toate astea”
0
Nicolae Negrilă, devastat de pierderea bunului său prieten: „Plâng, bă, tată. A murit Nae”
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi are un nou antrenor la Inter Miami
0
Xabi Alonso l-a scos pe Enzo Fernandez din lot: „A fost decizia mea și a clubului” » Ce spune un jurnalist argentinian
0
Antrenorul lui Trabzonspor și-a dat demisia după umilința din Europa League, clubul i-a refuzat-o!
0
UEFA a elucidat scandalul imens din Liga Campionilor, cu Istvan Kovacs în prim plan » Răspunsul primit de Barcelona
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Rapid trbuie sa revina in A ! Eu sint stelist si ar trebui sa gasesc orice impotriva lor, dar n-o fac ! Rapidul are farmecul sau si trebuie ajutat chiar si politic daca e nevoie ! Nu v-ati saturat de Chiajne, Clinceniuri, Daco-Getice si tot felul de sate si comune cu 2000 de spectatori colectivisti si tractoristi ?!? Hai Rapiduletul! Steaua de-abia te asteapta sa-ti umple plasa de goluri pe noile stadioane si la noi, dar si la voi , sub Podul Grant , recent renovat !!!
Tudorache nu influențează deloc ”din umbră” situația Rapidului. N-are nicio putere, deciziile le ia Angelescu, că nu-i prost să-l lase pe altul să conducă pe banii lui. Mai lasă gargara politică, GSP! Se ocupă Tolo destul de ea, că e campanie electorală.
macar Pancu bea alcool de calitate ca isi permite. tu cand sorbi spirt medicinal trecut prin pufoaica zici ca l-ai apucat pe cioban de picior... de piciorul din fata
Deși meciul s-a jucat într-o zi de miercuri, la ora 14.00, au fost 4000 de spectatori.
Trbeuie sa fii, nu sa "fi". Mulțumesc!
Nene , esti frustrat rau , trebuie sa fi mai atent la declaratii , te stie lumea sufletist cu Rapidul , dar ranchinos si qitros cu fosti colegi , neprietenos..nici antrenor de clasa nu esti..Ti-au iesit 3-4 etape..dar daca peste 6 etape esti pe 10..?...declaratiile astea pline de ura te va face indezirabil..Pacat , reactionezi emotional..si-ti faci dusmani cand ar fi trebuit sa petreci cu ei..
Pe care stadioane sa ne umpleti poarta de goluri???? Voi nu aveti stadion, suporteri, culori, palmares. Cu indulgenta, vin 2000 de spectatori la meciurile voastre. Sper sa revina Rapidul in liga 1, sa se mai anime putin atmosfera. De partide amicale, gen Fcsb-Botosani, Clinceni, sunt satul. Hai, Rapiduletul din Giulesti
Vezi sa nu fie invers si sa o "furati" voi de la RAPID!!! :)))))))))))) Oricum, pentru faptul ca nu ai injurat RAPIDUL, din partea mea... RESPECT!!! HAI RAPID!
hopa!!! ti s-a activat singurul neuron, gigist gretos?? ce te faci ca-ti baga iar stapanu la parnaie si ramai fara bani de paine, saracule
a castigat trei meciuri si i s-au imflat muschii .bata-l vina de alcool!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.