Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
''La un litru? Nu ma-nnebuni, nea Nicu…”!!! Prima reclama de dupa 1989 ... apropo : tu chiar crezi gogorita asta cu clubul muncitorilor c.f.r. comuniști ??? .. Dar am uitat sa te intreb : tu al cui esti din Zanzibar ?? ... ca parca esti suporter al unei echipe care nici comunism nu a mancat nici gura nu-i miroase !!!
:)))) ... upsss , mai prins , iunie prins ,de ce mbrie prins .. :)))
Seara buna... e clar ca nu se poate discuta civilizat
Aoleu, da' multa energie mai aveti, s-o ardeti aiurea pe aici! *** ca Dulaul Hizo s-a intors sa-l ajute pe Grig.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Observ, dar fara ei nu putem "trai"! Dezbaterile de genul acesta aduc progres! Sau trafic pe GSP?:)))
Tot încerci sa isti un scandal ca am luat 5 la istorie ca vreau scandal... treaba e ca n-am spus niciun neadevăr...chiar și 5 de as fi luat ori 10 ce as fi putut învața la istorie?... cum Comuniștii mai aveau puțin sa zică ca Decebal a fost comunist?... ori ca actul de la 23 08 a fost un act de mare bravura al muncitorilor comuniști și zic eu fani rapid?... (in fond un act de înaltă trădare)...la vârsta mea adevarata istorie e evident ca am învățat-o in ultimii 25 de ani... dar e clar ca tu ai rămas cu cea de la școala... apropo de regele Mihai ce se spunea in cărțile de istorie comuniste?
De ce arvtrebui eu sa observ ca ar fi fost Rapidul favorizat?... am spus eu asta?... știi cam cum e treaba cu Rapidul... ca unul care se ridica dintr-o *** și când ajunge bogat uita de unde a plecat... își reneagă trecutul... uita de foștii tovarăși de joaca ...așa e și cu favorizații Rapidului
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Glumeam, bineinteles! Cum sa elimine persoane care initiaza si intretin scandalul? Doamne fereste! :)) Ce sa caute el aici? Dar daca trage nea gigel un fas...pana maine nu scapam de el!:))
Care razboi ?? De tesut ? sau cel de independenta ??? ... Te rog degeaba sa incerci sa fii obiectiv si sa incerci sa intelegi ce postezi ...esti prizionierul unor INFORMATII ERONATE ...dar care plac tare mult SUFLETULUI TAU !!! Asa ca ..cedez !!! ''Ai dreptate , draga mea'' !!! p.s. ultima fraza face minuni si in ''caznicie'' si evita ''problemele'' ...sa nu o uiti !!! :)))
Întreb și eu când înainte de război Comuniștii erau arestați cu se putea afișa cu echipa comuniștilor o personalitate a acelor vremuri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.