Alte știri din fotbal
Nu îi mai trebuie lui Gigi Becali! Jucătorul pus „pe făraș” este dorit în Grecia: „Realitatea este alta”
0
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Știri din fotbal internațional
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Calcă-l Calcă-l!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » Ce i-a reproșat
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Pai de unde sa mai plece :)))?
:)))))))))))))) deci 56 de jucatori furati ! mai pune 150 de milioane acum la prejudiciu de 200 !!! nea adi va invinge mafia o sa vedeti
mergi si joaca in locul lor..te bagi? ia sa vad cum joaca un om, care are acasa familie de intretinut MOCA, pt un escroc..daca nu vei raspunde la acest comentariu vei da dovada de o urma de inteligenta..desi ma indoiesc ca ai asa ceva..
Una e ca plecau gratis pentru ca depuneau memorii, alta este ca au plecat gratis ca a fost dezafiliat abuziv.
i s-au mai furat acum inca 16 :))))))))) si antrenor si tot :)))) bai, sunteti bolnavi :))
:))))) ba pai erau proprietatea lu tacso ?:)) ce erau aia lucruri ca sa i se fure ca nu inteleg?:))) erau oameni prietene care nu fusesera platiti de 6 luni oricum plecau gratis , ce voiai sa stea 3 ani pana se hotara chelul sa faca el echipa?:)) frate te faci de ras pe aici ..:))
Omule..iti spun doar atat..SA PLECE MITITELU SI MA BUCUR MAI MULT DECAT M-AS BUCURA DACA ACEASTA ECHIPA AR CASTIGA UCL!!
sa le fie rusine la jucatori,l au parasit tocmai cand omul asta se lupta cu mafia,mai snt 20 de ani si primeste 300 de milioane de la frf,rusine tradatorilor.forza mititelu!
nu are niciun drept!! asta nu am decis nici eu, nici tu ci justitia!! vrea sa joace..SA PLATEASCA!!!!!!!!..eu nu unt dispus ca primaria sa suporte cheltuielile pt intretinerea acestui individ..nu sunt dispus ca orasul Craiova sa se ascocieze cu acest escroc!!..sa joace pe terenurile din Strehaia, daca vrea fotbal, insa NU IN CRAIOVA!!!!!!!!
dispari, escro.cule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.