Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
1
Știri din fotbal internațional
Leo Messi și Kylian Mbappe, față în față cu un duel istoric la Mondial
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
3
Drama lui Ronald Koeman: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie! Visăm împreună la finala din New York”
0
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Cornele,prietene,nu ne lua si aceasta (din pacate) ultima bucurie,pe care o mai avem in acest oras.Lasa dusmanii,ca ei oricum vor fi si gandeste cu sufletul,pentru cei care venim (meci de meci) de peste 40 de ani,indiferent de timp,sa suferim sau sa ne bucuram.Poate,noaptea care a trecut,sa fi fost un sfetnic bun si sa gasesti alta solutie.
dupa bulina rosie ;)) vine si bulina neagra...Cornele incearca sa nu te acoperi de penibil intr'o conferinta de presa pozand in bunul samaritean...si totusi daca aceea conferinta se va tine ai putea sa spui oamenilor din oras unde se vor duce banii care mergeau la echipa ca deh...mini hotel in Straja ai...''casuta'' in centrul orasului ai...iar dintr'o bodega mohorata pe durata mandatelor a rasarit un restaurant onorabil...oare ce ''vis'' care necesita finatare mai ai? :D
Bravo !!! Cornele imi place ca iei atitudine =))...desi ai ales sa o faci in clasicul stil romanesc si urmand cu sfintenie doctrina partidului pe care il reprezinti...intentia conteaza :D ca deh e mai usor sa stingi lumina decat sa faci curatenie...e mai simplu sa arunci totul decat sa iti bati capul si sa arunci doar gunoaiele(umane) ca deh...nu se stie niciodata cand ele pot prinde glas ;))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.