Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Universitatea Craiova 0-2 » Baiaram pentru unii, frisoane pentru Munti! Juveții câștigă la pas la Sibiu, la debutul lui Dorinel Munteanu
12
Cerință specială pentru Zeljko Kopic: „Merită mai mult. Are datoria să îi dea mai multe minute!”
1
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo și este convins: „Avem șanse mari la titlu!”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul” + cum i s-a părut Mazilu
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a avut polițe de plătit, după ce a revenit pe primul loc în Serie A: „Mai știți ce spuneați acum 5 luni?”
0
Ce scrie presa din Italia după Genoa - Inter și nota primită de Cristi Chivu: „L-a condamnat”
0
Haos înaintea duelului dintre Inter și echipa lui Dan Șucu! Ciocniri violente, mașini incendiate
0
Genoa, prea mică pentru Inter » Chivu e din nou lider în Serie A!
4
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Băsescu dezvăluie adevăratul obiectiv al lui Putin și motivul pentru care ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
Bine ca ai tu!Ceafa groasa, minte scurta!
E același prost anti.cioban și mai are 10 nickuri, ca lor asa le place sa dea impresia de mai mulți.Asa cred ca au numărat ăștia 400, când, în realitate, "este sub 50"!
Stai cuminte, ca prosti sunt destui prin tara asta.Cunosti proverbul romanesc:le da Dumnezeu bani la toți prostii!
Taci ma p(r)ostacule fake-news ca intre timp a iesit MOTIVAREA de la ICCJ :)) Si acolo scrie negru pe alb ce se rejudeca :)) Stai jos, nota 1 :))
va fi oale și ulcele
Sunt curios cum se termină, și care se bagă să-și ia țeapă de la tălpănei. Btw tălpănel ce zice, că el niciodată nu dă evhipa unui privat?
Procesul a fost trimis spre rejudecare pe fond la tribunal (prima instanță), adică orice hotărâre anterioară nu va mai fi valabilă, e vorba de întreg palmaresul. Așa că cine zice, ăla este :))
Ce? Ghencea?! :)))))
Dincolo de de conotatia actuala, "ziua Z" are cu totul alta semnificatie istorica!
Tii sa ma contrazici pentru ca esti un p(r)ostac fake-news. In realitate s-a dat deja sentinta iar rejudecarea se face doar pentru palmaresul 1997-2003. Mai mult decat atat, motivatia de la ICCJ exclude orice "surpriza". Pe scurt, becali a pierdut in instanta iar palmaresul 1947-1997 e (normal) la Steaua, in timp ce fosta fcsb, rebotezata de danezi ZECESEBE e doar o clona. Oftica-te!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.