Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru a tras concluzia despre Moruțan, după debutul la Rapid
0
Transfer din Champions League la U Cluj! Fotbalistul de 700.000 de euro semnează contractul
1
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
1
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
3
Știri din fotbal internațional
Prima reacție a lui Răzvan Lucescu după tragedia fanilor lui PAOK din România: „Trebuie să simtă asta. Aici, e ceva special”
0
Conte l-a lăsat pe Chivu și îl ia în focuri pe Spalletti: „O minciună sfruntată! Antrenor grozav, dar fără respect”
0
Antrenorul lui Fenerbahce, exasperat înainte de meciul cu FCSB: „Nu știu ce fac la București”
0
Jose Mourinho a vorbit despre Cristi Chivu și alt antrenor important: „Sunt băieții mei, sunt speciali pentru mine”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Rapid e simplu cu cine joaca. Sa vedem insa meciul Universitatea Craiova - Universiatea Craiova..."Evident" vor pierde amindoua. Spre bucuria dusmanilor! Astia se bucura de pe-acum dar e greu pentru unii sa priceapa. Prefer sa cred asta, desi mi-e teama ca stiu foarte bine ce fac.
cs universitatea are voie sa joace play off ?
e clona mah :) isi bate joc de ala adevarat :)
el l-a dictat :)) ultrasii cu 3 clase au zis ca nu-l lasa pe el sa scrie.
Lali nu e pe aici? Poate el stie de unde a aparut clona lui ASA.
si eu
Au cumparat palmaresul de la ASA aia de PDL Tg Mures sau s-au botezat si ei pe model FC Olguta?
foarte tare div b !
macar e crescut acolo, nu luat cu japca sub presiunea armatei....ti-am spus, daca esti prost nu mai semnaliza, macar daca ai fi dat ca ex man. city sau psg, dar pana si astia dau bani buni pe jucatori nu-i iau cu japca ca apoi sa se laude ingratii lor suporteri cu superioritatea lor fotbalistica pentru care nu au nici cel mai mic merit!!!!
Messi o fi catalan ? A fi crescut nu e totuna cu a fi nascut acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.