Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Statul e *** cu care esti obligat sa te-nsori!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si totsui nu a facut nimeni puscarie la clona csa pentru sifonarea banilor catre amatorii din liga a 2-a la fotbal. ciudat.
Asa ca , ca drept dovada , MApN-ul nu se dezminte :). Legal Talpan a facut o bula de iluzie , numita CSA , prin care spera sa se pensioneze el si alti argati cu cateva meleoane, legale sustrase si sa arate romanilor ca si legal poti sa vinzi gogosi contrafacute . Si asta nu e nimic , or sa apara si alte probleme la Regalitatea CSA . Timpul este cel mai bun sfatuitor si cel mai intelept mod de a afla adevarul. Asteptam urmatorul "episod" din ciclul ce sa faci cu banii statului. Sunt tare curios oare sustinatorii CSA-ului acum cu ce argumente pro-talpan mai vin? Ca nu e el de vina? Sau ca a fost pacalit de mai marii statului major si el, Talpan, nevinovat fiind, o sa lupte pana la epuizare pentru drepturile "pagubitilor", ca se pare ca tot Gigi Becali i-a pacalit pe meleonarii de la CSA cu contractele, ca de cand a fost preluata cazarma de catre talpan , au pastrat aceleasi contracte facut de FCSB. :P:))))
"Un club curat mai presus de toate" =)))))))))))))))
Se fac in continuare tot felul de ... "talpanisme" la CSA -UM ... etc !
Daca aveti nevoie de echipe blajine , luati Craiovele. Sunt obisnuite sa ***!:)>))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cate nereguli sunt sesizate zi de zi la acest club!!! Oare cat le mai permite sa incalce legea ???? De ce nu se face public auditul pe parte financiara de la acest club ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.