FOTBAL  »  LIGA 2  »  U CLUJ - CSA STEAUA

video + foto Scandal la U Cluj - CSA Steaua! Un ultras, scos din stadion » Ce s-a întâmplat

Incidente la pauza meciului U Cluj - CSA Steaua, când gazdele conduceau cu 1-0. +27   FOTO
Incidente la pauza meciului U Cluj - CSA Steaua, când gazdele conduceau cu 1-0.

Articol de , - Publicat joi, 07 aprilie 2022 20:25 / Actualizat joi, 07 aprilie 2022 21:26

Incidente la pauza meciului U Cluj - CSA Steaua, scor final 1-0. Partida a contat pentru runda #3 a play-off-ului din Liga 2.

Cei aproximativ 200 de suporteri ai „militarilor” prezenți la Cluj au creat probleme.

Caz incredibil: CFR a încălcat regulamentul, dar NU pățește nimic! Petrescu n-avea voie să stea pe bancă la meciul cu FC Argeș + Va fi suspendat la Craiova
CFR CLUJ
Caz incredibil: CFR a încălcat regulamentul, dar NU pățește nimic! Petrescu n-avea voie să stea pe bancă la meciul cu FC Argeș + Va fi suspendat la Craiova

Incidente la U Cluj - CSA Steaua: scandal între fani și forțele de ordine

Ultrașii CSA au sărit la bătaie cu forțele de ordine, care au și scos din stadion un scandalagiu. Mai multe scaune de pe Cluj Arena au fost rupte de susținătorii oaspeților.

Suporterii Stelei au fost amenințați că vor fi evacuați in corpore, în cazul în care nu se vor liniști. O parte din galeria celor de la U Cluj a sărit să riposteze, însă lucrurile n-au degenerat. 

+22 FOTO

Totul a pornit de la un steag al lui U Cluj capturat de un fan CSA Steaua.

Ministrul Eduard Novak aprinde speranțele celor de la CSA Steaua: „Această Lege a Sportului este destul de învechită, vom scrie alta”
CSA STEAUA
Ministrul Eduard Novak aprinde speranțele celor de la CSA Steaua: „Această Lege a Sportului este destul de învechită, vom scrie alta”
Dinamo, târâtă la comisii de un fotbalist adus de Iuliu Mureșan!
DINAMO
Dinamo, târâtă la comisii de un fotbalist adus de Iuliu Mureșan!
Citește și:
„Mă intrigă!” » David Popovici a cucerit aurul la 100 de metri în Trofeul Settecolli, apoi a enunțat marele obiectiv: „Mă gândesc serios”
Altele
„Mă intrigă!” » David Popovici a cucerit aurul la 100 de metri în Trofeul Settecolli, apoi a enunțat marele obiectiv: „Mă gândesc serios”
„Mamă, e ceva incredibil aici!” » Ce echipă din Liga 1 a cucerit-o pe Cătălina, antrenoarea din fotbalul românesc
Superliga
„Mamă, e ceva incredibil aici!” » Ce echipă din Liga 1 a cucerit-o pe Cătălina, antrenoarea din fotbalul românesc
Discuție de ultimă oră între Gigi Becali și Florin Tănase: „Contractul e făcut. Mâine dimineață pleacă în cantonament”
Superliga
Discuție de ultimă oră între Gigi Becali și Florin Tănase: „Contractul e făcut. Mâine dimineață pleacă în cantonament”
Dinamo a pierdut amicalul cu Motor Lublin! 3 goluri încasate și o veste bună pentru Nuno Campos
Superliga
Dinamo a pierdut amicalul cu Motor Lublin! 3 goluri încasate și o veste bună pentru Nuno Campos
FOTO Alertă alimentară în România: Croissant cu Nutella de la Lidl, Kaufland și Metro, retras de pe piață
Profit.ro
FOTO Alertă alimentară în România: Croissant cu Nutella de la Lidl, Kaufland și Metro, retras de pe piață
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

„Mă intrigă!” » David Popovici a cucerit aurul la 100 de metri în Trofeul Settecolli, apoi a enunțat marele obiectiv: „Mă gândesc serios”

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (15)
utilizator șters
utilizator șters  •  08 Aprilie 2022, 10:25
Postat de steaua.libera pe 07 Aprilie 2022, 21:56

Tu esti din ala care sta la sud dinamo si aplauda ironiile adverse?

Care ironii! ??... Mesajele alea cu poante de autobază ***!?.... Mă faci să râd!.... E cale lungă până la ironii adevărate! ....dar probabil că ție îți plac. Și lui Becali ii plac arogantele lui de neam prost. Sunteți toți o apa si-un pământ. .... Hai, injura-ma acum

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

misterverde
misterverde  •  08 Aprilie 2022, 05:23
Postat de steaua.libera pe 07 Aprilie 2022, 21:55

Gigi, uita-te la Tribuna a doua. N-a mai fost asa plin de la Untold.

Hahhaha... daca nu erati voi aia 300 de martori ai lui talpan .. nu era plin stadionul :))) Iar va laudati clonatilor .. la fel cu Rapid .. "ia uite ce de lume pe stadion" si ghencea era plina de rapidisti... faceti de ras numele stelei .. de 8 ani stati la amatori ... performante ? Ati reusot performanta sa ramaneti repetenti in toate ligile de amatori... dar cea mai frumoasa ramane performanta cu Fc Carmen .. Cum sa vrei sa fi steaua .. dar sa ramai repetent in liga a 4 a ... :))

steaua.libera
steaua.libera  •  07 Aprilie 2022, 21:56
Postat de utilizator șters pe 07 Aprilie 2022, 21:39

cam incetosate privirile suporterilor bugetarilor, or fi fost expirate pachetele cu ratiile militare

Tu esti din ala care sta la sud dinamo si aplauda ironiile adverse?

Vezi toate comentariile (15)
Comentează