Alte știri din fotbal
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
2
Sabău îl „temperează” pe Gică Popescu și refuză să-și asume obiectivul: „Încă nu!”
0
Știri din fotbal internațional
Norvegia - Anglia, pentru semifinalele Campionatului Mondial
5
Argentina - Elveția, în sferturile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
2
MM Stoica, siderat după decizia luată la Campionatul Mondial: „E ireal așa ceva”
4
Ce va face Emmanuel Macron dacă Franța ajunge în finala Mondialului
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
Va elimina Inteligența Artificială tradiția meditațiilor la români? Expert ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
poate ca aici va juca candva rossonero bucuresti, cine stie? :))
Dar fostul stadion a lui Progresu/FCNational nu-i bun? Ce s-a intamplat cu el? Ca era intr-o stare destul de buna.
Un stadion frumos la dinamo ar avea minim 10 000 de spectatori la meci...sa nu mai zic daca am avea si echipa
stadionu ala national arata bine, poate poate ar avea nevoie de mici modernizari dar vezi ca arata bestial si acum !!!
pai sportul e in liga 3, daca vor promova fara camatarul ala de siman in liga 1 atunci va fi ca inainte iar stadionu din regie ii va reapartine sportului studentesc
Si Progresul...!?? Scos abuziv de bnr, din circuitul sportiv de performanta...
Păi dacă Sportul ”s-a desfiinţat”, pentru cine construieşte guvernul un stadion nou??
Daca tot refaci un stadion macar alege un loc unde mai exista o echipa cu ceva suporteri. E pacat ca Sportul Studentesc a disparut dar nici sa dai bani pe un stadion unde nu mai joaca nimeni.
nu s-a desfiintat Sportul Studentesc ;acum joaca in liga 4 pe stadionul Agronomia ;;eu merg la meciuri in liga 4
nu s-a desfiintat Sportul Studentesc ;acum joaca in liga 4 pe stadionul Agronomia ;;eu merg la meciuri in liga 4
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.