Alte știri din fotbal
Vali Lazăr a plecat de la CSO Băicoi: „Îi mulțumim pentru profesionalism, seriozitate și implicare”
0
Amicale tari pentru Dinamo în Antalya, GSP are toate detaliile!
0
Promisiuni fără acoperire din partea primarului din România: „Primul care începe dintre toate cele 8 stadioane aprobate”
0
„Cerul lui Bacovia” s-a înseninat în 3 zile! Mihai Stoica a confirmat vestea momentului la FCSB
2
Știri din fotbal internațional
Sosie? Adversarul i-a surprins pe cei de la Barcelona prin asemănarea izbitoare cu Sergio Ramos!
0
Roman Abramovich, somat să transfere suma obținută din vânzarea lui Chelsea către Ucraina: „Dacă nu-ți respecți cuvântul, mergem în instanță!”
0
Optimism la cote maxime în Bănie: „Sunt convins că îi putem bate pe greci!”
0
Alanyaspor, victorie importantă în Cupa Turciei » Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 81
4
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la ...
Adevărul
„Trebuie obsesie, dar și liniște” » David Popovici e „Sportivul Anului” și ...
GSP SPECIAL
Haos în Parlament, în timp ce era adoptată „Legea Vexler”. Un deputat AUR a ...
Libertatea
in problema fotbalului TIMISOARA A MURIT. nu vad o iesire din aceasta criza, Iancu nu mai investeste , "oficialitatile TIMISOAREI" se cearta pe cote ,votori ,venim noi la putere si o luam noi si tot asa fiecare cauta sa traga ciolanul cel mai mare spre el si nu il intereseza ca suporterii TIMISOAREI sufera nemeritat ca ei si-au facut datoria din plin. nu pot sa spun decat cinste suporterilor TIMISOAREI si rusine in rest.
asa si? ceva nou? ca astea le stiam toti demult.... aricol de 0.5 lei.... apoi nu inteleg afirmatia din titlu ca nu stiu daca este perioada de transferari. Sau asta e politica GSP de a re*gu*la periodic nervii fanilor lui Poli? Foarte bine GSP continuati mah ca oricine stie sa loveasca cu piciorul un leu mort, numai sa faceti asta si cand e viu mah astia grozavii GSP? Sau voi credeti ca sunteti pragmatici? Intr-o masura prea mica, problema voastra este ca piata transferururilor se va deschide mai tarziu si e lung drumul pana sa fie liberi de contract jucatorii. Hai mah.. pasteti fericiti GSP, ati reusit sa mai rasuciti cutitul in rana Politehnicii TImisoara.
Si totusi avusese licenta, luata la apel, fara drept de rejudecare...
Goga,vrea sa plece urgent la "U" Cluj
Inca o marlanie, marca Jabba !! Sa fii sanatos, sa poti sa mergi la brutarie !!!
Iancu e bine mersi. A facut "performanta "pe banii primariei. Stiam ca asta e sfarsitul si ma bucur. Sper ca Timisoara sa reinvie adevarata Poli si sa il lase pe Iancu sa se duca de unde a venit. Oricum si-a spalat banii!!!! in banat nu mai are nici o treaba!!!!
Jabba la puscarie, Jabba la puscarie, du-te la puscarie! *sau macar la brutarie
mai usor cu LPF si timisoara, ca mitica a incercat din rasputeri sa traga cu grasunul, sa modifice regulamentul de licentiere si sa-l aplice retroactiv.nu uita ca e si ruda cu chivorchian.
Atitudinea jucatorilor trebuie sa fie de profesionisti cica. La fel trebuie sa fie si cea a conducatorilor - adica sa bage salariile la timp.
dupa ce scrie presa, LPF si FRF par sa fi avut dreptate in cazurile Urziceni si Timisoara. Dar in cazul Craiova, justitia a zis ca FRF a abuzat. Asta cred ca poate redeschide si cazurile Timisoara si Urziceni, fiindca publicului i s-au servit doar scuze juridice, dar in realitate a fost acelasi joc: s-a distrus o echipa tare care deranja alte echipe cu tupeu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.