Alte știri din fotbal
Omagiul care face înconjurul Italiei » A traversat tot terenul și a făcut un gest care a înmărmurit asistența
0
Verdict nemilos dat de Cornel Dinu: „A fost un jucător limitat, nu putea decât să fie limitat ca antrenor!”
2
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
4
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Știri din fotbal internațional
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
9
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
stati fara grija ca tot doua serii vor fii in liga fara bani,nu ai cum sa pui in aceiasi serie echipe care nici nu au bani sa treaca strada,dar sa mearga tocmai la cucuietii din deal.
te sperie competitia ???
bineinteles! ai uitat sa ne spui ca n are cum sa promoveze daca nu face blaturi! in rest sunt de acord cu tine! imi doresc o singura serie de liga2 cu 18-20 de echipe! promovare ca n bundesliga! primele 2, a treia la baraj! si 2 serii de c! nu 6 ca acum! sa ne traiesti bine! si..la cat mai multe predictii de blat! daca eram inspirat sa joc contra predictiilor tale faceam ceva bani din pariuri! :))))))))
ce bine ar fi sa fie o singura serie si primele 2 sa promoveze,nu ar mai promova rapid nici peste 20 de ani. impotriva unor echipe ca otelu,u cluj,ceahlau,brasov,medias,uta,arges si multe alte echipe ambitioase. problema este ca am eu un feeling ca *** de la frf si lpf o sa decida sa avem 18 echipe din sezonul viitor si o sa promoveze 6 echipe din liga a 2-a. cam asta se aude prin centru. sper sa fie doar un zvon si sa nu fie adevarat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
suffarstar: ai face bine sa gandesti singur, nu mai posta din prima. gandeste. astia de la noi din redactie sunt mari pacalici, de multe ori.
Nu cred ca au de unde sa ofere in liga 2 salarii de genul asta. Mai bine Negoita decat moldoveanul asta expirat, venit sa-si faca imagine pe spatele lor.
nu-mi vine sa cred ce spui.... cum sa-si bata Negoita joc de voi?
Calculul nu este bun...5000 ori 11 plus impozitele la stat duc spre mai mult de suma anuntata daca adaugam inca 15 jucatori,antrenori...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.