Alte știri din fotbal
Arnold Garita a ajuns la București pentru a semna cu FCSB » Cine l-a întâmpinat pe aeroport
0
Florin Maxim a dezvăluit la GSP Live salariile incredibile de la Corvinul!
0
Gheorghe Hagi, discurs manifest: „Știți care motto-ul meu? Notați-l. Știți alea cinci trepte de selecție ale mele?”
0
Laszlo Balint, verdict dur după Oțelul - Craiova: „Opțiunile lor sunt limitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Cioban, cioban, dar le stie.... si are si argumente! .... Ceilalti ce au? Numai frustrare! :) :) :)
Desigur !!!!! Salvatorul neamului !!!! Razboinicul luminii!!!
are dreptate Becali.
pai N-o vrei tu mai Cici ...pe NIMIC ? Ia-o si condu-o tu cu amprumuturi cum faci la FCSB...ca tu nu esti Patron la FCSB si nici Investitor...tu esti Camatar la FCSB...Club condus de un Camatar...agreat si de Legislatia Romana si de UEFA...Camatar fara acoperis deasupra capului...un Corturar (NU CARTURAR !!!)...dus cu cortu. Recomand tuturor Cluburilor de Fotbal sa se autofinanteze...reusind asta prin PERFORMANTA SPORTIVA iar Suporterii sa fie adevaratii Patroni ai Clubului.
In primul rand , UEFA si FIFA nu agreeaza acest aspect , aceasta restrictie a fost impusa de ei cine nu respecta , ca federatie , va fi dezafiliata de la UEFA si FIFA . In al doilea rand , nu vad de ce sa fie OK ca echipe platite din bani PUBLICI sa faca paravan in Liga 1 ? Suntem cumva in Coreea de Nord? NU inteleg mentalitatea acestor oameni care sustin acest lucru , sa accepte asemenea situatii in care tot raul este spre mai rau . Si indiferent ce credeti voi , trantorul ala are dreptate , ca CSA Steaua 2017 , facand parte din MApN va trebui , prin ordin guvernamental , sa scoata sectia de fotbal la licitatie publica (incepand cu suma la care a fost evaluata , tot de catre guvern ) echipa de fotbal a lui Talpan si alti *** de acolo :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
intr-o tara civilizata un individ ca asta nu mai avea voie sa faca fotbal
Se "pricepe" si la drept... Ca si la fotbal? E atotcunoscator. El abia putand sa scrie, i-ati vazut "caligrafia".
Din câte se vede în fotografie dl Becali rămâne cu gura căscată și după acest duel cu clubul armatei.Ce să facă săracul bogat să fie băgat în seamă mai mult decât merită. Am auzit că mai are probleme și în Ucraina unde are afaceri nu se scrie nimic.
Uite ce e; de regula, niciun organism european NU emite legi, (ca nu sunt nici tribunal de stat si nici parlament national), ci doar RECOMANDARI!!! Mai departe, de exemplu, faptul ca Romania NU respecta recomandarile Uniunii Europene, o face sa NU fie primita in spatiul Schengen si nici sa fie eligibila pentru trecerea la moneda EURO!!! Din punctul asta de vedere, recomandarile forurilor internationale nu obliga nicio tara la NIMIC; numai ca, daca nu le respecti si nu le adopti in propria ta legislatie nationala, te lasa pe dinafara!!! Panimaiu?!???
@ticbis"Era limpede si clar: FIFA si UEFA recomanda membrilor afiliati sa NU permita participarea cluburilor de drept public in ligile profesioniste nationale (recomandare care este, in esenta, obligatorie)" de unde pana unde o recomandare este obligatorie? Chiar Justin a spus in alta declaratie ca a fost gresita interpretata recomandarea... a fost gresit intentionat sa puna sacali mana pe cluburile din Romania.vezi doamne asa a vrut uefa. Niste minciuni de care se leaga suflarea fcsbista. Eu nu inteleg de ce nu intreaba Gsp la uefa exact cum sta treaba.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.