Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
„Ianis a prins o zi proastă” » Ovidiu Ioanițoaia i-a luat la rând pe „tricolori”: „Speriați de bombe!”
0
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
3
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
2
Știri din fotbal internațional
Executivul din Kosovo a anunțat prima pentru învingătorii Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Si-a rectificat United greseala. Au zis ca nu sunteti Steaua.
Imi pare rau pentru Fane si pentru Colonel. La pensie fiind, au ajuns sa faca treaba celor de la protocol. Probabil stabii de la CSA intrasera deja in week-end.
Amice, nu mai plânge după echipa Tska ( csca) adusa pe capul romanilor de către tancurile armatei roșii. Multumeste-te cu echipa ilfoveana a vicleanului Gigi Valiza ( 1,7 mil euro) Mogoșoaia 2003. Și când îți va fi dor de Steaua rosie București ia brânză cu ceapa ca sa îți treaca supărarea. Iubește în continuare fcsbeul pt ca altfel te doare inimioara. Ai grija de sănătatea ta pt ca vicleanul Gigi Valiza are grija de buzunarul sau. V-a tras o teapa la puterea a IV-a . Pt meciul cu MU v-a vândut la supra preț bilete pt 4 meciuri. Asa va trebuie dacă ați părăsit prima iubire -care a castigat CCE chiar dacă venea din Uniunea sovietica .
Nici în fața oricăror probe cei care visați cum că FCSB ar fi Steaua București nu credeți nimic pentru că ideea este fixa.Au venit jucătorii in Ghencea pentru că patronul vostru are tîrlă nu și stadion..Manchester United au văzut diferența ce înseamnă Stadionul Ghencea proprietatea CSA București și alte stadioane închiriate de stapinul vostru pentru a practica bișniță.
Săracul Rubem Amorim nu a știut de riscuri își asumă *** Cine să-și mai imagineze în Europa, în lume în general, ca în România, în 2025, încă mai există ***, cazărmile militare ale armatei și *** în sportul profesionist! Cum sa mai crezi ca in fotbalul profesionist ar mai exista echipe de unitate militară!!! Toate aceste anomalii se mai găsesc exclusiv în România, ca într-un muzeu al rămășițelor *** în sport!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va să zică vine un portughez, un om care care a activat la cel mai înalt nivel al fotbalului European, in curtea Stelei unde e întâmpinat de 2 fotbaliști campioni europeni cu Steaua, oamenii fac poze, schimbă impresii ca unii care aparțin unui club ultra exclusivist în care Olaru, Tanase, Birligea, Șut etc. nu vor ajunge în veci, și voi vreți sa faceți pe cineva să creadă ca pt domnul Amorim FC Fcsb, cu care avusese meci cu 12 ore mai devreme, e Steaua?! Așa ceva?! :-)))
Sa te lauzi că faci poze cu un antrenor, doar că-și antrenează elevii într-o bază a statului român si care nici nu a auzit de cei 2 *** blocați definitiv in Liga a 2-a, asta da ironie! Dar e normal, e evenimentul vieții lor, când tu joci doar cu Chiajna și Dumbrăvița.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vai de steaua (***) lor !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ironia suprema e ca doi cistigatori ai Cupei Campionilor Europeni (CCE aia adevarata, nu ghiveciul care-i amu), isi fac poze cu un neica nime de portughez care a fost mai mult rezerva la Benfica B, Braga sau Al Wakrah, curat ironie
Pai cum au ajuns ei sa se pozeze cu United,nu datorita fcsb-ului??ca altfel nici în visele lor cele mai frumoase nu ajungeam sa facă poze.Plus ca man united a zis mereu ca ei joaca cu steaua.deci???liniste
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.