Comentarii (5)
iulix73
iulix73  •  22 Iunie 2026, 20:53

Știe cineva cu ce bani au fost transferați ? Din bugetul apărării , al țării , din banii de dotari militare ? Nouă ne cad în cap drone că nu avem cu ce să le vânăm dar transferăm fotbaliști spanioli ... ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

OfensatorulNemascat
OfensatorulNemascat  •  22 Iunie 2026, 20:45
Postat de doar.dinamo_bucuresti pe 22 Iunie 2026, 19:55

e super ca se intareste flancul estic al NATO cu acesti vajnici luptatori, la cat mai multi bani in sectia de fotbal si punerea pe butuci a celorlalte

Corect, o ambiție personală a făcut că această secție artificiala sa canibalizeze celelalte secții. Tipic românesc, ambițiilee meschine și prostia cat incape ne costă banii pe care nu ii avem.

doar.dinamo_bucuresti
doar.dinamo_bucuresti  •  22 Iunie 2026, 19:55

e super ca se intareste flancul estic al NATO cu acesti vajnici luptatori, la cat mai multi bani in sectia de fotbal si punerea pe butuci a celorlalte

OfensatorulNemascat
OfensatorulNemascat  •  22 Iunie 2026, 19:45

Și care e rostul daca tot nu promovează??? Pe banii cui?

Danpinalty
Danpinalty  •  22 Iunie 2026, 19:43

cand cheltui banii statului "the sky is the limit"

Comentează