Alte știri din fotbal
Mulțumim, Mirel Rădoi! Conturile clubului au „explodat”: sumă uriașă venită de la UEFA pentru parcursul european
0
Este bine după ce-a fost rău! Care sunt situațiile la zi ale lui Pușcaș și Karamoko
0
Ion Țiriac a numit marea problemă a fotbalului din România: „Vă spun o treabă foarte simplă”
0
Cine e și cu ce se ocupă fratele Danei Budeanu, omul interesat să preia UTA: patron sau interfață? » Meszar, enigmatic: „Am stat puțin de vorbă”
0
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Arsenal » Încă un jucător indisponibil pentru Arteta
0
De ce a fost Steaua Roșie amendată de UEFA » Sârbii dezvăluie adevăratul motiv
1
Scandal la amicalul cu Uruguay » A fost huiduit de fanii englezi, aplaudat la gol și fluierat la final pe Wembley!
0
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
Nu am nimic cu nimeni...dar totuși...Chiajna și Slobozia...în Liga 1...după ce clinceni,astra și altele ...se radiază încet și dispar...???? Până când echipe comunale
"s-au cazat la hotel de 4 stele" suna la fel cu "s-au gasit masini automate de scris"
România asta.... dacă joci corect inseamna ca esti suspecta de blat
Dupa mintea astuia Brasovul trebuia sa se dea la o parte ca sa intre ei in playoff. Pacat ca nu i-a batut Brasovul.
Băi dacă Zsondi s-a exprimat chiar așa, "dedesubturi care colcăie", înseamnă că știe foarte bine românește... Dacă expresia din titlu este doar traducerea liberă a discursului în limba maghiară, nu pot decât să mă îngrozesc de viziunea pe care o are despre fotbalul românesc șeful de la FK Csikszereda... Las' că trece
Sa ne intelegem! Astia se plang ca adversarii au jucat fotbal si nu i-au lasat sa castige :)) Iar GSP-ul promoveaza asa ceva..
Povesti nemuritoare ! Nu au fost in stare sa bata Brasov-ul iar acum cauta scuze !
Eu am remarcat faptul că oaspeții și-au apărat corect șansele - cine să îi motiveze să nu piardă la Miercurea Ciuc ? - chiar dacă punctul obținut nu îi ajută prea mult în lupta pentru ocuparea locului de baraj.
Se revine la vechea disputa, si anume ca premierea nu e mita!:))) Oricum cei mai castigati ca nu sunt ciucanii in play-off sunt...dinamovistii!:))) Un eventual baraj cu Slobozia sau Chiajna...inseamna...amicale, fie cu una, fie cu cealalta! Trebuie sa clarifice astia situatia lui CSA Talpan, daca ajung la baraj cu...acelasi Dinamo si aia contesta, ce se intampla?:))) Au lasat-o in coada de peste, sa spuna clar...
Ce faci ma? Ai tu suspiciuni ca nu ai trecut de ei si nu ai reusit sa-i bati? De cand jocul corect inseamna suspiciuni? Bai asta se aude ce vorbeste, este sanatos la cap? Voiai *** in fata ta? :)))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.