Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, cea mai inspirată mutare: diferența e colosală
0
Luptă EXPLOZIVĂ pentru titlu! » Craiova, Rapid și Dinamo, DISECATE de doi campioni: „Ei au un plus de 1%!”
1
Vrea în Superliga, dar s-a chinuit cu echipă din Liga a 3-a! Victorie la limită pentru Poli Iași
0
Detaliu-CHEIE despre cel mai nou fotbalist al Rapidului: „Până la el, echipa lui Gâlcă nu făcea asta!”
2
Știri din fotbal internațional
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
0
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
0
Șoferul tirului lovit în accidentul mortal din Timiș: „Am condus 1.000.000 de kilometri. N-am mai văzut așa ceva!”
0
Alertă pentru FCSB » A revenit în lotul lui Fenerbahce cu o zi înaintea meciului de la București
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Inainte sa fie la Dinamo , Semeghin a fost la Steaua , dar l-u dat afara pentru ca a furat banii colegilor , conform presei din aceea vreme .
nu a lui iovan saniuta sau a lui zamfir,bumbescu ,barbulescu,lita dumitru
sa-l vedem pe tams la 37 de ani ce v-a face ..semeghin joaca si la 37 deani si 8 luni aproape ..
De regula, cind se ridica o generatie de fotbalisti se marita si o serie de *** din oras, multe fiind ospatarite de prin crisme.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Porecla asta, de fapt, era a unui jucător de la Dinamo din anii '70-'80: Ionel Augustin, zis și Oneață. Pentru detalii, citiți aici: http://11delegenda.gsp.ro/articole/105/sfintul-golgeter-augustin.htm
Si uite-asa in loc s-ajungeti in RAI, veti haladui in cazanele de smoala ale IAD-ului, Copii, sa nu faceti ca tatii vostri !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.