Alte știri din fotbal
Prezentare printre macarale » FC Argeș a găsit o modalitate inedită să le arate fanilor noul echipament: fără siglă + mai urmează o surpriză
0
Nuno Campos, înaintea debutului oficial la Dinamo: „Vreau să adresez câteva cuvinte suporterilor noștri”
0
Denis Alibec și-a anunțat obiectivul după victoria cu Dinamo: „De ce nu?”
0
„M-a surprins!” » Căpitanul Cîrjan îi bate obrazul lui Gnahore: „Știam că nu vrea să joace la altă echipă în afară de Dinamo”
3
Știri din fotbal internațional
Norvegia - Anglia 1-2 » Hey, semis! Jude Bellingham trimite Albionul în careul de ași. Dar ce scandal va fi!
5
Controversa serii: mingea a lovit un cablu înainte ca Anglia să înscrie!
0
Columbienii recidivează! Jucător amenințat cu moartea după eliminarea de la Campionatul Mondial
0
Cu golurile lui Bellingham, Real Madrid a stabilit un record istoric la Campionatul Mondial!
0
Lifestyle
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
0
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
2
Brad Pitt, prezent la Spania - Belgia cu iubita mai tânără cu 29 de ani
0
România, teren fertil pentru afacerile ruşilor. Numărul companiilor a ...
Libertatea
Va elimina Inteligența Artificială tradiția meditațiilor la români? Expert ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Mamaliga 1,intr-adevar nu are nici o valoare,dar e mamaliga 1.Alta nu avem deocamdată.Iar despre lentoare,nu-i problema,bine ca e si asa.La alții e magnifica,sublima,dar lipsește cu desavirsire
Nu ai prins ideea. Stiu ca voi fcsb-istii aveti latenta mare. Mamaliga 1 nu are nicio valoare, avand in vedere celebrele omenii (spre exemplu cele cu Botosani). Iar cand unii vor sa joace pe bune, ciobanul face crize pe la tv ca au indraznit aia sa joace (vezi interventia de la Digi, dupa meciul cu Voluntari).
E bine ca se joaca în Liga I și nu în a II a
Tu nu vezi ca la doua,trei cuvinte scrise scrii tot atâtea prostii.De unde rivalitate de tradiție cind CSA s-a reînființat din 2017 și nici cei care au jucat la Steaua nu o recunosc.Numai tu și alți doi,trei fanatici,care-l urăsc de moarte pe Becali.Ce crezi ca noi toți îl iubim?Exclus,însă fără banii lui echipa asta nu mai exista.Avea aceeași soarta ca a Rapidului,Craiova,Vaslui,Urziceni,etc și mai nou,Dinamo.Aduceti voi suporterii CSA un nou investitor,dar nu asemenea celui care a deținut Dinamo și apoi mai discutam
cat poti sa fi de frustrat...
Asta se joaca in fiecare etapa in mamaliga 1 (FCFCStansiBran). ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am râs bă cu FC Stan Bran la Londra! :-))) Aici vorbim de suporteri, de galerii cu o rivalitate de tradiție, tu ca fcsbist nu ai treaba cu astea, e ca si cum i-ai explica unui orb din naștere culoarea roșie. Fac pariu ca te vei uita la meci si vei înghiți in sec, mai ales ca nici nu vei putea tine cu vreuna dintre echipe. :-))) Oricum meciul e puțin spre deloc important dpdv al punctelor, e de abia etapa a 6-a (din 19), se joaca in principal pt onoare și culori, lucruri pe care iar nu are cum sa le înțeleagă un fcsbist! :-)))
Ca bine zici.
Mare derby, joacă Tusea și Junghiul. Oricum, de apreciat efortul ultrașilor, care au sacrificat timpul lor de spart sămânță și băut bere în fața blocului, ca să asiste la antrenamentul echipei.
Cred ca mâine se joaca meciul "Sa rîdem cu Stan și Bran".La alegere, cine e unul și cine celalalt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.