Alte știri din fotbal
„Să vină Gnahore, mi-a plăcut chiar mult!” » Din cantonament, titularul lui FCSB nu mai are răbdare
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
13
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
4
Știri din fotbal internațional
Vitebsk - Craiova, debutul campioanei României în preliminariile Champions League! Echipele probabile
0
Murat Yakin, după calificarea Elveției: „Nu cred că vreți să vă spun cum am câștigat”
0
Nu-l amestecați pe Messi cu urâtul! Spania face catenaccio de modă nouă, iar Anglia a ajuns la vorba cu boul și căpăstrul a lui Adrian Porumboiu » 6 concluzii dupa optimi
1
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta, plătim prețul”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Ah,cata moralitate pe aici ! Aceeasi care traverseaza pe rosu,care injura la al doilea cuvant ....sunt plini de moralitate ! Cand o persoana "X" ia un club de traditie si il baga in B ! Nu il inscrie in campionat 3 ani la rand ca asa vor muschii ! Primaria ce trebuie sa faca ma? Sa accepte ligile 5-6-7? Uite ca nu toti intr-un oras vor sa mearga cu bicicleta la ghiroda in banat si nu toti in oras vor sa joaca le papautii din deal ! S-a ivit o oportunitate ai luat-o ! Asa era si bunicii nostri fan chinezul sau ripensia sau stiinta si alea au disparut si au devenit fani poli (exemplele pot continua).
Asta-i pofhta care am poftit,, renastere a spiritului Stiiintei "
"Din fericire, intr-un final si primarul Craiovei a inteles ca mititelu trebuie exclus din planurile de viitor ale Stiintei". Cu alte cuvinte "noi Sezione am hotarat ca Mititelu n-are legatura cu Craiova si doamna Olguta in sfarsit a acceptat ca noi detinem adevarul si tot noi hotaram cine trebuie sa faca parte si cine trebuie exclus din viitorul Stiintei. Pt ca NOI suntem Sezione, o grupare cu caracter integru desi recunoastem ca ar fi trebuit sa avem echipa in liga 5, nu ne convine, ne sta in gat, dar acceptam suparati cadoul FRF. Of, asta este, din paacate incepem drumul cu un sut in fund de la FRF, desi noi ne-am milogit de ei sa ne trateze corect din liga 5 dar ei nu s
Domnule stelist, prin aceasta gandire intrati in clubul de romani care vorbesc din basme si desene animate, pun pe masa subiete fara sa aiba habar despre ce discuta ca sa nu mai vorbesc de probabilitatea sa se intample asa ceva. As vrea sa-l vad pe Abramovici cum ii inchide usa in nas lui Mou sau sa-l vad pe Abramovici ducand-o pe Chelsea intro situatie in care echipa sa fie dezafiliata timp de 2 ani.Sau sa vad Chelsea vanzand meciuri lui Man Utd, sau sa mute Chelsea la Birmingham.Chelsea FC plc is the company which owns Chelsea Football Club. The ultimate parent company of Chelsea FC plc is Fordstam Limited and the ultimate controlling party of Fordstam Limited is Roman Abramovich.
Un om normal (care isi doreste normalitate, seriozitate!) merge alaturi de Brailoiu si nu de Mititelu, alege Palvel Badea si nu Marcel Iancu sau de ce nu Olguta. Este adevarat ca CS U nu are sigla, poate ca nu are acelasi respect ca si U Craiova insa cineva trebuia sa-i de o palma acestui mititelu. Cat sa mai fi putut suporta si oamenii aceia care doresc fotbal, performanta si seriozitate. Culmea este ca toti sunt de acord ca mititelu este singurul vinovat pentru situatia asta dar toti arunca pisica in curtile altora. Eu unul nu mai cred in mititelu de la acel Craiova-Steaua 1-2 din parc mai ales ca s-a rupt scaunul cu el cand a jurat ca n-a fost blat. E bine ca exista aceasta varianta CSU
omfg..."Din fericire, intr-un final si primarul Craiovei a inteles ca mititelu trebuie exclus din planurile de viitor ale Stiintei" ..pff deci, daca Marea Britanie nu poate sa-i confisce legal echipa lui Abramovici or sa-l constranga sa le-o vanda lor, maine cu ajutorul primariei din Londra se apuca si o CLONEAZA? .. mai scote un CS Chelsea London, echipa cu aceleasi culori, aproximativ aceasi emblema ? ..ce tampenie
Este clar ca daca nu ai bani in ziua de azi nu ai nici o sansa sa mentii o echipa in divizia A. Analiza de mai sus pare pertinenta. Ideal ar fi ca cele doua universitati sa devina una,si jucatorii talentati din echipa lui Mititelu sa aiba sansa de a juca in divizia A. Eu nu prea stiu ce posibilitati financiare are domnul Mititelu dar gandesc ca daca Iancu a dat faliment la Timisoara, Mititelu nu are nici o sansa la Craiova. HAI POLI, HAI CRAIOVA ....oricare ati fi!
Oltenii au fost dintotdeauna niște trădători !
"ultrasii" de craiova, de ploiesti, se vand pe un sanwich:))
Baa , verificatile conturile celor care au scris comunicatul , si o sa vedeti ce sume le-au intrat de ieri si pana azi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.