Alte știri din fotbal
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
0
S-a aflat suma! Clauza colosală din contractul lui Daniel Pancu
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Și-a rupt degetul la încălzire, dar și-a ajutat echipa să câștige Europa League: „Nu m-a afectat”
0
Unde merge Casemiro, după plecarea de la Manchester United
0
Daună totală! Musiala, accident auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Curacao pentru Campionatul Mondial » Vor scrie istorie cu un antrenor celebru
1
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce să-ți aducă mă că el e antrenorul, nu d-asta a făcut facultate la 50 de ani. vrea sa fie antrenor, si-a facut echipa lui, are sclavii lui, e jupan.
Am inteles, dupa logica ta daca in 2013 FC Universitatea Craiova, continuatoarea echipei istorice Stiinta, a jucat meci direct cu sc blue lions srl 2013 mogosoaia, asta inseamna ca acum sc blue lions, clona infectaasta este FC Universitatea Craiova, continuatoarea echipei istorice Stiinta. clona sa plece la mogosoaia unde s - au fatat, ca vine Stiinta in liga I, nu exista cale de intoarcere.
Mergi la sc blue lions srl 2013 mogosoaia, echipa rotarelului, sustinuta politic si nu mai comenta pe aici. O sa faceti spume in urmatorul sezon, cand FC Universitatea va fi in liga I si va juca pe Oblemenco.
Ești fcu 1948 est asta e marca înscrisă restul e can can
Ce a plătit ma dacă celalalt srl e în faliment?
Nu cred ca abandoneaza Mititelu grandiosul proiect de a face stadion in balta Craiovita acum cind macheta e deja gata de citiva ani buni.
AM UITAT SA SCRIU.,...ASA mio placut Craiova de iam invatat tot lotull....creed ca numa 3-4 am uitat in rest am scris tot lotul.... ce sa mai domne ca aveaU ECHIOPA FAINA... Bornescu-Daouda (sau Ciuca) cu Mitchell pe centru... nimeni nu trecea de ei...si tanarul Gaman ii mai inlocuia cand avea sansa.... Rose si Dananae pe margini....cu Dorel Stoica mij defensiv....tripelta Fl costea, Baird, Woobay- Njock...MINUNI
bravo Mititelu.... te vrem in A ..aveai o echipa de top...cu manjii tai ... echipa aia frumoasa, tanara: Bornescu, Mariko Daouda, Val. Gaman, Barboianu, Ciuca, Dananae, Gargalie, Josh Mitchell, Joshua Rose, G Velcovici, Dina, Firtulescu, An Ionescu (vedeta), Bog Piko, Rob Saceanu, Dorel Stoica, fratii Costea, J. Woobay, Michael Baird, Spase Dilevski, Cos Gingioveanu si celebrul Jeremy N`jock.... ce echipa.... adusa din C, B si apoi in A, unde a facut furori... pacat...
Bai néné IA zi si mie care e universitatea Craiova aia din liga 1 infiintata in 2014 si care sa numit la inceput blue lions cu domiciliul la mogosoaia si fara drept de Joc in cupele europene, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.