Alte știri din fotbal
A forțat accidentat în derby: „Doar ieri am făcut un antrenament”
0
Cîrjan, plin de frustrare la finalul derby-ului: „Așa a fost de fiecare dată în ultimii 2 ani”
0
Adrian Porumboiu, verdict după faza controversată de la Rapid - Dinamo: „A fost fault”
0
Săpunaru salută schimbarea de la Rapid: „Am spus-o de mult!”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern câștigă cu emoții, Borussia se împiedică în derby-ul etapei, iar bavarezii au un avans liniștitor înainte de „Der Klassiker” » Clasamentul din Bundesliga
0
Cesc Fabregas a dat declarația zilei: „Este Real Madrid-ul Italiei!”
0
Chivu s-a desprins în Serie A și face anunțul războinic
0
Manchester City - Newcastle, meci important în lupta la titlu din Premier League » „Dublă” pentru Nico O'Reilly!
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Momente de teroare la patinaj viteză: o sportivă a fost tăiată pe față de ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
O mașină fabricată în 2002 a devenit cea mai căutată de șoferi pe piața ...
Libertatea
pai la ce va asteptati sa bata brasovul inter/era cea mai mare bomba din fotbal
Ba stitit ceva? Du-va naibii cu fitele voastre, din moment ce Brasovul a jucat cu jucatorii de la echipa respectiva, se numeste amical si s-a terminat 2-0. gata.
Razvan Lucescu, un Ogica printre antrenori si o Julieta printre jurnalisti.
meciul a durat 60 de minute ma idiotilor si s-a terminat 0-0. dupa meciul asta brasovu a mai jucat un meci contra junoirilor de la inter(jucatori de 15-18 ani) @andrei...a fost doar 1 arbitru deci...offside-ul...nu se stie
cat timp se joaca 1 minut 15 minute sau 60 de minute e clar ca nu e vorba de vreun meci amical. asa ca nu inteleg ce atata taraboi? a fost un amarat de meci de antrenament si gata. cat a fost scoru ce mai conteaza? macar s-a jucat cu regula de offside sau nu? :)
E prea mare rusinea pt Inter... ce sa faci? Mai faci si "greseli" sa te scoti....:D:|
ce mare rahat ca a castigat sau nu bai frate? Ce a fost meci oficial?S-a pierdut vreun trofeu? MECI DE ANTRENAMENT! Brasov e tot in Liga a 2-a. A facut un meci de pregatire bun, nimic mai mult! Mult succes FC Brasov!
incredibil,nu incetam sa ne laudam ,cind noi suntem carpiti in fund.niciodata nu o sa ne vina mintea tot de turcisme ne tinem{nicio legatura cu turcu de la dinamo}
:-))))))))))
si inca un amanunt.razvan a rulat si el intreg lotul,deci putem spune fara sa exageram ca si steagu a jucat cu rezervele!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.