Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu o amenință pe Dinamo: „Avem nevoie de un joc extrem de agresiv”
0
El va arbitra FCSB - CFR Cluj » Are o creștere senzațională și a fost lăudat de Gigi Becali
0
Florentin Petre îi ia tare pe jucătorii care vin la Dinamo: „Nu așteaptă nimeni!” + „Acum nu există presiune ca cea din trecut”
0
Florin Prunea: „E transferul ultimilor 2-3 ani în Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, ajutor pentru Dennis Man » Inter are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
0
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
0
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Bre, e de la sprit?
bateti-va între voi pe cine Badea , Borcea. , Țiriac sunt în sprituri fie ca apare și Laurette fie ca nu. au bani pentru nu știu Cité generații și nu au băgat un cent. au așteptat sa pună mina pe terenul lui Dinamo pentru. construi vile de lux. dacă zic ceva de Mircea Vulcănescu care a murit pentru țară un geniu intelectual sunt tratat ca atare. dacă vorbesc de Vanghelie este bine un biet șofer bandit ajuns sa fure sa fie nu prin cimitire uitate și morminte cenzurate. realizați unde ne aflam? prostie, răutate lipsa de educație și lasitatea sa -ți onorezi valorile. știe el badea sau Borcea de paulescu și insulina inventata de el? nu. știe ca nu a furat? știu ei cum au murit martirii neamului și ne ducem în circa un blestem cu toate ca Mircea Vulcănescu ne spunea " sa nu ne răzbunați." cum pot alții sa isi onoreze valorile iar la noi se măsoară în *** inteligente ca Păunescu care plătea 500 pe zi pe mercenarii care cintau acolo sau badea și el ruda cu popovicioiu și neveste fetele lui ioan Dincă Teleagă ofițeri de Secu? cine România isi va onora adevăratele valori vom vorbi de ceva Pina atunci sa va trăiască Becali, Vanghelie , Anastase, Țiriac și Borcea etc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
greu de digerat aceasta situație de la Dinamo. ce amplifica totul este lipsa de reacție a celor îmbogățiți rapid după lovitura de stat din 89. Secu la greu care neactionind au primit partea leului și de aici multi dintre ei au ajuns directori de televiziuni, import export, locuri prin parlamentul european de toate. sau businessuri grele primite cadou de la microsoft la computer land. cum a fost posibil unul ca Irinel columbeanu turnător dat în vileag cu tata prin cc-ul lui nea nicu sa spună ca suedezii l-au acostat pe țară și l-au întrebat așa din senin dacă vrea niște centrale telefonice. Mizil cu socru general de Secu, oprescu căsătorit cu fata doctorului lui Ceaușescu, Adrian Anastase și el cineva cu fata lui grigore preoteasa apoi ca cea a lui Angelo Miculescu. tot ei? da. ei au trădat și au primit cadou de la împărăția lui Ilieșcu ce au dorit pentru a-l servi. Țiriac banii spalti prin Monaco , cetățean german fiul implicat în trafic de droguri iata-l spalind din nou banii Secu. badea cumnat cu popovicioiu căsătoriți cu fetele politrucului ioan Dincă Teleagă și ele ofițer de Secu au un imperiu financiar. chiar Borcea omul cu frunte mică fost butelia care nu a citit o carte ducea umbrela și geanta lui Dinu a ajuns milionar plus pușcărie de unde făcea și mai multi bani sunt în cărți. da Hagi a avut dreptate azi cine spunea ca sunt oameni cu bani și nu investesc în nimic doar în vile de lux complexe turistice și vin alții de afara care o fac precum Ungaria. crima.
Esti perspicace, nu gluma! Pai cum sa cunoasca viitorul administrator daca nu a fost prezent? Cine sa-i spuna sta? Antrenorul care nici el nu exista? Cine crezi ca o sa semneze un asa referat? Nimeni, pt ca nu va exista un asa document. Da umilinte sunt alea cu 17 Nentorii, cu islandezii aia, cu 6 goluri luate de la vreo doua echipe in acest sezon. Astea da umilinte. De neuitat!
Umilinta si amical nu se potrivesc deloc. Umilinte sunt meciuri oficiale precum Brazilia- Germania 1-7, Barcelona- Bayern 2-8, nu amicale in care lotul nici macar nu e finalizat. Important e ca sunt trase concluzii si viitorul administrator special va cunoaste pozitiile la care sa tinteasca transferurile
Bakunine, să nu spui că (iar) ți-au dat ăștia drumul!
*** slobozia pe vitan barzesti aka rusinea romaniei aka ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai si meciurile din liga a 2-a cu exact aceleasi echipe cu care a jucat in amicale tot amicale o sa fie. cand pierzi in amicale cu 5-0 sau 7-1,fii sigur ca nu ai nicio sansa in oficiale. ca ma indoiesc ca au fortat aia de la slobozia. in oficial slobozia le dadea 7-1.
A fost doar un amical....
Fain.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.