Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
19
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
3
Știri din fotbal internațional
Marius Baciu, discurs aiuritor în conferință: „Nu am cum să nu fiu bucuros”
0
E groasă! » Barcelona depunctată din cauza lui Julian Alvarez?!
0
Uluitor! Letonii au lipit pe pereți declarațiile lui MM Stoica: „Gura mare, dar cu faptele... Cred că mai mult și-a încurcat jucătorii!”
0
Transfer spectaculos! » Real Madrid l-a întors din drumul spre Premier League
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Vreme extremă în România, temperaturile se vor apropia de 40 de grade la ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Doi copii ucişi de câini, reacţii diferite. În cazul de la Bucureşti, s-au ...
Libertatea
Boavista Porto a castigat procesul cu federatia portugheza si a primit 100 mil de euro despagubiri numai pentru o retrogradare abuziva, daramite o dezafiliere....Sper din suflet sa castige Mititelu si sa-i vad la rece pe "federalii" astia care put de coruptie.
In primele sase terminam oricum ...echipa noastra sa nu piarda ...iar in iarna vom deveni mult mai puternici ...
Păcat că sunteți așa puțini în oltenia ..... EinStein-ule ! :)
Brutarul-paranoia curata! Daca avea la primarie 2 mil. de euro ,orasul era departe, s-ar fi rezolvat o serie de probleme, dar asa sa-i arunci pe fotbal e fantezie curata...ce-i mai place brutarului pe prima pagina...mars la Severin!
Nici in paula nu ne doare cat este Olguta in floare ...Tinem cu echipa orasului Craiova ...si la bine si la bine ...rau este numai pentru boovean .
pai atunci sa se numeasca gaz metan, sa o ia din liga a 5-a si sa nu-si aroge cu forta un palmares care nu-i apartine
Nu va mai certati degeaba, Craiova a pierdut mai multe echipe cu o oarecare traditie, ajunse in ligile superioare, Electroputere s-a mutat la Caracal, Gaz Metan CFR s-a mutat la Severin si s-a desfiintat anul acesta. Practic noua CS U a intrat in Liga a II-a in locul fostei Gaz Metan CFR (CS Severin). Craiova are nevoie de cel putin o echipa in ligile superioare, daca sunt doua, foarte bine!
Eroare amice, nu Olguta, ci partidul.... E nasoala treaba, ne intoarcem in timp....
E groasa rau pentru CLONA CSU CRAIOLGA , FONDATA SI ANTRENATA LA MOGOSOAIA ...
Daca te-ar duce capul cat de cat, ti-ai da seama ca alea 2 milioane nu sunt pentru un loc in B (fie el si peste rand). Banii aia sunt pretul pentru substituirea Stiintei. Inca o data grupul mafiot din Craiova si cel din federatie isi dau mana pentru ca au un interes comun. Sa scape de Mititelu si sa aiba brandul Univ Craiova. Tu si altii ca tine sunteti doar masa de manevra a Nasului si a Magarului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.