Alte știri din fotbal
FIFA, răspuns în noapte pentru Steaua!
3
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
19
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Vreme extremă în România, temperaturile se vor apropia de 40 de grade la ...
Libertatea
Povestea garajului miliardarilor din București, prima parcare supraterană ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Doi copii ucişi de câini, reacţii diferite. În cazul de la Bucureşti, s-au ...
Libertatea
m-am gandit ca si noi avem din astia printre "suporteri". aia care se dezic de echipa daca nu le convine cine o conduce sau cum. fix la mimoza de adrian m-am gandit. ce sa-i faci, nu exista padure fara uscaturi
Voi nu existati, asa ca practic noi avem antrenament cu suporteri. Asteptam clonele si ce va urma o sa vedeti la fata locului, voi cei cativa travestiti care o sa indrazniti sa veniti.
corect si valabil si pt. alti ,,suporteri,, gen hadrian si ciocanitoarea.........
Cat tupeu sa ai sa acuzi arbitrii cand tu ai fost inscris cu japca in liga a doua? :)))
eugene...unde ai fugit sobolane...ia vino sa ne explici acum cum e cu brandul, cui apartine si cum nu o sa sustii tu o echipa cu alta emblema???
penibili.
Nu au lipsit nici atacurile la adresa rivalilor, Silvian Cristescu insinuând că preşedintele celor de la FCU, Marcel Iancu, ar avea un amestec în privinţa eliminărilor lui Adrian Ionescu şi Daniel Opriţa în jocul de Cupă de la Târgovişte: "Nu vreau să spun nimic, dar totuși există o coincidență. Tocmai cei mai experimentați jucători ai noștri au fost eliminați. La celălalt club este cineva care a avut tangență cu Dinamo și printre altele s-a ocupat și de arbitri. Ferească Dumnezeu să fie adevărat!", a spus Cristescu. :)))) .... In conferinta de presa de azi.
nici un fan adevarat al universitatii nu poate sa se dezica de ea doar pt ca nu-i convine cine o conduce sau ce rezultate are. asta si ovidiu si craioveanu91 sunt niste fripturisti postaci care isi schimba parerile dupa cum bate vantul. cand o sa joace universitatea contra clonei ei toata tara o sa tina cu adevarata cariova, aia a lui mititelu
Ba ce e mai grav e ca nici macar n-a calcat in viata lui pe stadionul din Craiova. I-am pus o intrebare simpla al carei rapsuns il stie orice copil din Craiova care a fost pe stadion si nu a fost in stare sa raspunda, dar pe forum este cel mai mare cunoscator al istoriei echipei :)))
castiga bani primind sms.. ://www.vivasms.ro/h/a46832edb4
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.