Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
balmajesti....fi tu in locul lui....!
mititelu, te iubim! :)) vrem sa ne faci echipa, te asteptam sa iesi de la puscarie si sa ne faci echipa sa luam campionatul :))
ce-ar fi ca Mititelu sa imparta cu Mitica Dragomir acelasi punct de lucru, la "brutarie"?
Mititelule sper sa nu intri la puscarie pana nu intra si Mircea Sandu
in sfarsit, iata dovada completa a ceea ce spuneam in urma cu 5-6 ani. aceasta canalie va ajunge la Bulau. asa spuneam, desi o gramada de useri aveau opinii inverse.
...acest infractor dovedit a ruinat fotbalul craiovean ,,,sa se faca dreptate ...
Este mana cu carete stergi la fund, Mititelule ! Tu singur ti-ai facut-o. Este adevarat ca si mana lui Sandu are aceleasi miasme si nu ar fi exclus,ca in viitor, sa ajungeti colocatari in acelasi stabiliment.
Mititelu are dreptate, cu DIICOT e practica NOII si VECHII SECURITATI sa atace, nu zic ca a facut banii numai din lucruri corecte dar sa fim seriosi acum, asa e in capitalism sunt niste mecanisme de mii de ani numai cand inventezi ceva sau castigi la loto faci sute de mii sau milioane de euro repede si corect 100%.
mititelu.... la frizerie !!!
Asta-i tovarasul meu .. da-l dracu de'aici .. nooh??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.