Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
8
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Sper sa fie si sa ramana o gluma proasta.
Exact, doar inalt. Suna dur, dar cam asa e.
Pantilimon este un portar de 2 lei,repet,de 2 lei!! Ce meci mare a facut Pantilimon? El nu are talent,el e doar inalt :P
Cei de la City au spus ca transferul e in stand-by din cauza permisului de munca!!
Udinese ofera 3 milioane si ei il dadeau la City cu 2,5.....ma rog, se poate normal, dar se scria ca italienii ofereau doar 1,8. Oricum in ambele parti avea concurenta puternica. In rest, dau dreptate clubului Poli, ei vor doar sa-l vanda nu sa-l imprumute, in conditiile in care este adus pt a fi rezerva, ce sanse sa demonstrezi ca meriti sa ramai vei avea?
IANCU ARE DREPTATE. ORI IL CUMPERI ORI IL DAU IN ALTA PARTE. CE E ASTA CU CU IMPRUMUTUL JUCATORULUI?
Acest Bizon Carpatin, Iancu , aceasta mare frauda si distrugator de vieti si tinereti ale fotbalistilor care ii trec prin cale, are de gind sa puna bete in roate la orisicine incearca sa se salveze din miinile lui gretose si "murdare" . Locul lui este dupa gratii, e o inselaciune pur singe prin definitie.
era prea frumos sa se realizeze ... mai bine lasi din pret iancule
VAI ! PICA CE NU A EXISTAT ! ASTA DA AFACERE. SI STIRE...
Sa fie primit ! :) Bafta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.