Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Dezafilierea echipei U Craiova,a fost un ABUZ,deci in consecință cine a votat trebuie sa plătească...lacătul pe fotbalul ROMANESC l-au pus de mult Sandu si Dragomir...,regulamente strâmbe,blaturi,cooperative....fotbalul a fost măcelărit de cei doi...sa lăsate vrăjeala cu adevarul si corectitudinea...
Banii astia nu o sa i castige mititelu niciodata dar tot ce vreau e sa se duca comunistii astia 2 la puscarie pentru ce nenorociri au facut sa li se confiste casele masinile averile *** ca trebuie sa plateasca pana la urma ceva !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba și FRF trebuie să plătească și o va face, pt că decizia a luat-o federația. Este drept că sandu și dragomir i-au influențat pe ăia să voteze, dar în final federația ca instituție a fost cea care a hotărât dezafilierea Universității Craiova. Deci FRF și LPF sunt buni de plată.
Sandule ai pus problema prost, ca vezi Doamne, daca justitia indrazneste sa faca dreptate, FRF-ul va trebui sa plateasca tot, nu tata, tu trebuie sa scoti cele 220 de milioane de euro, tu si cu celalalt mascarici, tovarasul Dargomir, va vindetii casele, masinile, sotiile si platiti cu varf si indesat pentru prostiile voastre, nu FRF sau statul roman!
Păi atunci și Ajică al tău merită 220 milioane de euro despăgubiri pt că asta este totalul clauzelor din contractele reziliate de FRF. Așa că până la urmă, Ajică al tău chiar nu s-a dovedit a fi cum îl gratulezi tu. Uită-tă în oglindă, s-ar putea să fie un apelativ care ți se potrivește!
Poate scapam de sportul asta ***. Joaca doar craiova singura. Sau numai cu cine vrea ea - ii trece pe caiet (la datorii)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Dar Pițurcă merită 7 milioane de euro pentru ce a facut la Craiova?" - pai, mai, Ajica, merita! Stii de ce? Pentru ca idiotul de patron care l-a angajat i-a trecut clauza asta in contract. Il stii cumva pe idiotul ala? Uita-te in oglinda!
clonatii sunt *** pe ei. Ei stiu ca revenirea in fotbal a Universitatii Craiova este iminenta si implicit disparitia celei mai odioase echipe nascute din nimic si fara trecut. Lor li se pare normal ca instanta a decis ca U. Craiova sa-i plateasca 7 mil. de euro lui pisi, dar li se pare anormal ca frf, lpf , miti si sandu sa plateasca prejudiciul creat prin ezafilierea abuziva. Sa nu aiba ei grija ca banii vor fi luati de Universitatea pana la ultimul, asa ca sa -si inghita ei limba de necaz si ca sa si-o inghita de 2 ori Universitatea Craiova va fi administrata de Adrian Mititelu, iar noi o sa cantam in tribune alaturi de numeroasa galerie imnul Stiintei, asa ca sa-si inghita clonatii limba de trei ori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca inculpatii au facut atat rau fotbalului romanesc,incat nici o pedeapsa de 20 de ani nu ar fi mult !
Daca e sa punem doar banii din reclamele de la fiecare meci de pe Arena Nationala si tot are FRF bani sa-i plateasca lui Mititelu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.