Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Asa sa fie , cine e din Baicoi :)))) ?
Logica de pusti la puberate :))))
Sa va ajute providenta sa scapati si sa reveniti in prima liga, poate face cinste omul din Băicoi cu o sticla de Prahova Valley Special Reserve. :))))))
Hmmm, asteapta ziua de joi si mai vorbim, Rapid in ultimele luni a fost plimbata de la un Investitor la altul ( doar in presa ) . Nu zice hop pana nu treci pragul:) FZR
n-ai auzit de el pentru ca esti un nimeni. cum sa auda un nimeni de cineva?
azi joi poimaine raspoimaine ... e pe sistemu copilu cu prea multe moase...
sincer,nici eu nu am incredere in acest Sarcina.Este un tepar de talie mare,tot "background-ul" sau este plin de fraude si escrocherii.Dar este exact ca in zicala aceea "pe timp de seceta este buna si grindina".Cu Zamfir si Cristescu nu se mai putea continua
Niste tziganoooi urati si masoni !? hahaha !!!!!!!!!!!! au gasit un altul de teapa lor, de data asta un tzaranoi-meltean care a facut bani prin piete furand la cantare si vanzand castraveti plini de chimicale! vai de Rapid, ce a fost odata si cum a ajuns. De fapt privind si la Steaua, inteleg ca nu am de ce sa fiu mai optimist nici cu echipa mea ajunsa pe mana unei familii de albanezi infractori. Pacat de fotbalul romanesc, suntem in cadere libera, ca intreaga societate romaneasca de dupa 1989. Din capitalismul nostru special de Romania nu au profitat decat tziiiganii la furat in Europa, avocatii, firmele de pompe funebre, cativa doctorasi, foarte multi popi si semizeii din parlament.
George Copos?
Sa vedem ce se intampla. Daca nu isi platesc macar datoriile de dupa ce au cerut insolventa sunt mancati. U Clujul de exemplu in aceeasi situatie au fost tot timpul cu salariile la zi. Cel putin pana la aprobarea planului de redresare (nu stiu ce bani au mai platit toamna trecuta). Deci asta e conditia minima, ca macar sa se discute. Zamfir si Cristescu nu au fost capabili nici macar de lucrul asta... adica sa plateasca datoriile pe care le-au facut ei. Nici vorba sa plateasca datoriile lui Copos. In cazul asta de ce au mai preluat clubul??? ca l-au luat pe GRATIS!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.