Alte știri din fotbal
Prima mutare oficială la Farul! Fotbalistul cu meciuri în Ligue 1 vine în Superligă + decizia lui Alibec
0
După două achiziții, Rapid a anunțat și două plecări
0
Chirurgul care l-a operat pe fotbalistul Rapidului a venit în studio: „I-am făcut o sutură de menisc. Cât stă?”
0
Mihai Rotaru dă o lovitură financiară după câștigarea eventului! Câte abonamente a vândut Universitatea Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Cheers, Gus! 48 de beri din țările Mondialului, bea câte una în cinstea echipelor eliminate: „A fost un chin să dau peste o bere de aici”
0
Interviu special plin de umor și ironie cu Kylian Mbappe: „Președintele Franței? Nu, eu sunt deja destul de urât!”
0
Selecționer aproape de demitere, după eșecul de la Mondial! Scandal în vestiar
0
Răsplătiți pentru 7-1 » Nevestele nemților, în cantonamentul Mannschaftului
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Foștii șefi ai Jandarmeriei, achitați în Dosarul „10 August”. Decizia ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
„Lăsați petrolul să curgă!” Donald Trump a ajuns la o înțelegere cu Iranul ...
Libertatea
iti bati joc de tine si ai tai,get a f life !
Lasă, minusică, nu-mi purta tu de grijă, intru oricând am chef să te iau la mișto. Și e o dovadă-n plus că pot să-mi bat joc de tine la orice oră.
la ce ora intri tu pe situl asta,e clar,get a life
Eu am cerut de mult să fii schimbat că ești depășit în fiecare secundă în care te atingi de taste, da' mi-au zis de la margine că altu' mai prost ca tine n-au și tre' să mă mulțumesc să fac mișto de tine până ți- or găsi înlocuitor. Deși sunt convins că nu-i nici o șansă, ești tot ce se putea naște mai prost pe lumea asta.
cere schimbarea,eepepepapvoo
Rămâi zguduitor de neputincios.
ramai un papagal
De ce te bucuri așa c-ai revenit, ce, fuseseși plecat undeva? (bine, în afară de cu sorcova, aia ești obligat prin natura ta)
a revenit prosteeeaa
Cel mai mișto ești când nu doar ca nu-ntelegi ce ți se-ntampla, ba mai și ceri in plus. Stai palmat, c-ai să tot primești ce meriți.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.