Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Julian Nagelsmann, după victoria zdrobitoare a Germaniei: „Startul este întotdeauna important”
0
Jurgen Klopp i-a prezentat scuze lui Julian Nagelsmann după victoria Germaniei: „Aș fi vrut să-mi trag un pumn în față. Tot idiot am rămas”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
de acum iti dau ignore,*** prostavan mic,te am dresat foarte bine poti sa dai reply pana maine,ma joc cu tine !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol
Nu te înțeleg. Încearcă în română, poate-ți ies mai mult de 3 semne. Ah, stai, ca să știi să vorbești vreo limbă pe pământu' ăsta e musai să ai ceva, cât de cât, acolo, în ăla de pe umeri. Retractez, ești bine așa cum ești.
Zi drept - cine ți-a șoptit pe litere cum se scrie corect cuvântu' ăsta? Știi că e al doilea prenume al tău din certificatu' de naștere, nu? Au avut ai tăi o incredibilă premoniție când te-au botezat.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E de la damfu' pe care-l trimiți încoace cu fiecare literă pe care o tastezi. Noroc că nu-s multe - dacă le știai pe toate din alfabet, fără mască de gaze nu scăpam.
Ai folosit cuvântul păsăresc de mai multe ori decât boabele de fasole pe care ți le tot învârți hămesit în farfurie și EU sunt pe repeat? BUAHAHAHAHAHAHAAA, cât de silabist ești!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.