Alte știri din fotbal
Anamaria Prodan, reacție dură după numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Mă certam cu Gigi Becali!”
0
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
2
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
8
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
visezi...tu ai plati 20 de milioane in 4 ani, de exemplu??bai ce usor va jucati cu sumele astea..pai cu 5 miliaone cumperi acuma Dinamo legat cu funda rosie..si daca mai pui un 1 milion iti dau si RAPIDUL LA PACHET...eu daca s vrea sa cumpar acuma un clu ,as cmpara Rapid..dar nu vezi ca nu l vrea nimeni?
Altă fațetă a morcilei în care se zbate UM o2103.Tricourile cumpărate din talcioc.Să asociezi numele Steaua cu aceste cârpe ieftine.Auuuuuii!
E simplu,platesti 5,3 milioane de euro anul,cu tot cu taxe si folosesti emblema!
Facilă nu, însă era de așteptat, Steaua nu e echipa de futsal, pe astfel de terenuri avem mereu probleme. Nu doar ca e teren sintetic, însă nici măcar nu este unul “clasic” se joaca practic pe covor, in “teniși”. Ulmu au mai jucat acolo, sunt obișnuiți cu acest teren, unic in România dacă am înțeles corect. In Ghencea însă le dam multe ăstora, important e sa nu pierdem și sa nu avem accidentări. Hai băieții, încă 45 de minute! 2-0!!! Forza Steaua! :-))))
hai odata cu promovarea...toti spalatii pe creier care cred in Talpan vreau sa se lamuresca odata ca nimeni nu va plati cat vor burtosii lacomi din conducerea stelei...nu vrea nimeni Dinamo sau Rapid ,de ce ar vrea o echipa pe care se cer zeci de milioane????dar daca nu va promova si va ramane prin liga 3-4 lumea inca va visa...hai cu promovarea sa se lamuresca lumea ca visul generalilor e un balon de sapun...ce a facut Talpan?a distrus un brand...si is inca destui care cred tot ce spune fanfaronul asta...spuneti mi un singur club din Romania unde nu s au facut manevre si magarii...asa au fost vremurile si de aia nu mai investeste nimeni in fotbal pt ca nu se mai pot face acele magarii..
Numa' "stelisti" pe aici :))) Pe unde ati dormit intre 2003---2016???? Pe unde a jucat steaua voastra adevarata ? Ce au pazit Talpan ....si generalii in perioada asta ? Ii faceti oi pe ce ce tin cu adevarata steaua pt ca sunteti frustrati si pt ca nu va place Becali.punct. hateri
Steaua Sahateni?
Destept inseamna sa sterg 11 ani din istoria echipei ca asa vor niste generali,ca nu le-a dat jiji bani cati au cerut pentru denumire si impacare???????? Pe mine ma intereseaza echipa,nu Csa si generalii,sau patroni creditori ca Becali! Sa inteleg ca peluza sud s-a infiintat cand Steaua nu mai exista si 11 ani au sustinut fc fcsb,doar pentru ca folosea numele Steaua,nu ca de fapt,aia era echipa Steaua?
Propun ca restul de 5% sa se retraga si sa ramana liga primariilor si a banului public! Ne uitam linistit apoi la fotbal,la altii si macar nu mai aflam din 10 in 15 ani,ca echipa pe care o sustinem,nu-i aia,sau n-a jucat,sau a fost furata,sau ce-o mai inventa unul ca Talpan!
Unde fc fcsb este Steaua pentru toata lumea! Lasa ca 11 ani,numai la fc rcsb te-ai uitat si ai platit bilete! Eu unul nu inteleg "suporterii" care sustin patronul,nu echipa! In cazul tau,putin iti pasa de palmares intreg,pe tine te intereseaza armata si atat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.