Alte știri din fotbal
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
si ala cu sap sau cu sapa?sau il cauta pe adrian prin aeroport? :))))
Geniala aia cu “azi fierți, mâine Afumați!” :-)))) Respect! :-)))
Acum ca ai adus vorba, deși am intrat doar la pauza, doar pe Silvică l-am văzut, însă după acel 11m la Pacionel și 2-0 a dispărut, știa ca Steaua e deja in Finala.
la ce disciplina sportiva gasesc divizia a?
ai dreptate... sufar cand vad prostalai ca tine, s-au inmultit desi accesul la educatie este liber
Denumire: CSA Steaua (fara Bucuresti). A fost infiintata in 2017, folosind banii platiti de noi la buget, alocati pentru apararea tarii si cheltuiti in cu totul alte scopuri. Suporteri - aproximativ 2000 de rataciti care vin la fotbal doar pentru injuraturi, batai si vandalisme. Lotul de jucatori a fost preluat en-gros de la academia Regal. Emblema de pe tricouri este emblema lui Becali, emblema echipei din liga I, emblema care a inlocuit stema nereusita (cea cu vulturul) creata de generali dupa revolutie. Desi aveau buget de liga I si jucatori profesionisiti, popotarii nu au reusit sa promoveze in liga a treia decat cu manevrele lui Talpan. Acum sunt impinsi de la spate pentru a ajunge in liga a doua, iar aici apare principala problema: echipa va trebui preluata de un investitor privat. De fapt, statul cheltuie milioane de euro pentru a livra echipa unui tert, care se va alege cu echipa de fotbal in liga a doua fara a cheltui vreun ban. Pretul tranzactiei nu poate fi mare. A doua echipa a tarii, Dinamo, a fost vanduta pe maruntis unui spaniol dubios. Cine va investi milioane pentru o echipa de cartier, care vine la pachet cu costuri de intretinere foarte mari (intretinerea stadionului, taxa anuala pentru marca etc)? Probabil ca vom asista la o noua privatizare dubioasa, pe un leu, dar cei responsabili de rispirea banilor publici vor plati pana la urma.
Saracul Talpan, au ajuns sa se fereasca toti de el in unitate nu mai vorbeste nimeni cu el.Lumea cand il vede trece pe cealalta parte de trotuar ca sa nu fie dati in judecata :))) Plus ca in toata unitatea numai el a fost ars la salariu :)))
Doamne ce postaci! Chiar astia sa fie "suporterii" csa? Am citit 50 de comentarii si 45 erau abjectii si insulte, iar 5 erau laude la adresa lui Talpan. Chiar nu puteti fi normali? Chiar trebuie sa jigniti la fiecare comentariu? Chiar nu sunteti in stare sa veniti cu argumente?
arde-l pe mbalsamat
ia ba un snaps si nu mai plange pe aici ca stie toata lumea ca esti fiert ca un crevete bachus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.