Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
De ce , bre, e fostul dinamovist Nistor din Rucar ?:))))
Si Rucar este a treia echipa a lui Dinamo
Peste doi ani ne pregătim de CS Dinamo vs CSA Steaua București, pe noul Ghencea și pe noul Dinamo. Perfect!
Unde vezi mă tu 2 Steaua!?
Multumim SRI si Statului Roman pentru placerea de avea 2 Steaua, 2 Rapid, 2 Craiova si 2 Dinamo. Astept cu nerabdare Malta si Luxemburg sa ne scoata din cupele europene si sa ne uitam linistiti intre noi la capra vecinului si sa ne umflam muschii o data pe an.
asta este si scopul lui Badea !! sa scape de acele datorii !!! este vrajeala ca este echipa ministerului , este echipa lui Badea !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Felicitări! Un rezultat previzibil (eu unul v-am spus de asta toamna ca vor promova fără probleme), in sfârșit adevăratul Dinamo (ca și in cazul Stelei, ori ești echipa Clubului Sportiv ori nu exiști, iar asta nu o spun io ci onor Justiția Romană!) își croiește drum spre L1. Succes rivalilor! :-)))
Felicitari pentru promovare! Derby-ul Romaniei va asteapta!
Felicitări. Băi, da'... stai puțin. Noi și cu ăștia suntem frați?
In curand clona va lua locul originalului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.