Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Face talpanica recurs sa apare clona stalinista in prima liga .
Astia nu pot promova normal? Tot timpul trebuiesc "ajutati"?
hăhăhăhăhăhăhăhăhă :)))
Si de cand e legea, ma rog? Ca atunci cand CSA a fost inlocuita de fcsb, nu exista, poti sa cauti unde vrei tu, legea asta cu interdictia cluburilor departamentale, a aparut scrisa pentru prima oara aprox in 2006.
Ce faceti domnule absolvent de stiinte economice ( sa speram ca acolo va pricepeti ) ??? Parca erati suporter gazist ??? ... Acum panditi suporterii si le puneti talpa pentru singurul motiv ca nu va da nimeni cartonas galben in MEDIAS ???
Cum cine? Băsescu! Ideea este că suporterii CSA trebuie să știe un lucru. Și dacă se desființează FCSB mâine, nu revine locul din prima ligă echipei lor. Vina pentru faptul că CSA joacă unde joacă e în altă parte. Comentarii care au scopul de a antagoniza suporterii și de a găsi peste tot vinovați pentru insuccesele proprii, inclusiv în CSA sau armată, nu duc la nimic altceva decât la ură prostească și la distragerea atenției de la incompetența deja proverbială a conducătorilor sportului militar. Iar propagandiștii postaci sunt singurii care câștigă de-o shaormă..
Pana ajunge în liga 1 o sa se facă o societate privata, stai liniștit e timp
CSA nu are niciun drept sa intre in prima liga, asa cum nici fcsb nu avea dreptul asta... Zi tu cine e responsabil?
Profesore, tot cu propaganda? Nu te impacienta că-i dă eroul tău și pe ăștia în judecată, va dispare și FRF, oricum nu au statut aprobat și funcționează ilegal. Și dacă ar fi cum zici tu, ce legătură are introducerea în 2003 a unei echipe în prima ligă cu CSA? Pentru că echipa CSA a dispărut din fotbal înainte prin una din cele 2 întâmplări: s-a retras și a cedat locul și lotul Asociației sau a dispărut prin falimentul Asociației. Nu aveți niciun drept să veniți înapoi după 20 de ani în prima ligă pentru că ați plecat singuri, prin ordin militar. Dar vorba lui Talpan al tău, e democrație și pot să critic ordinele și superiorii. De valoarea sportivă nu are rost să amintim, tradiția glorioasă e completată perfect de ultimii 2 ani la fotbal, după marile rezultate din handbal, baschet, rugby, volei, etc. Cred că la polo investițiile merg că e echipament puțin și apa gratis. De echipe feminine nu vorbim, poate o fi la tenis de masă. Vorba românului, chelu-și pune mâna-n cap, CSA nu e în stare să facă o echipă de valoare cu 15 oameni în lot și o sală multisportivă pentru secțiile existente, dar vrea la fotbal în cupe europene cu coeficientul din 1998. Dau scris că și stadionul ăla care vă gâdilă mințile se duce de râpă în 10 ani de administrare CSA, cum s-a întâmplat cu Arena administrată de ăia de la parcuri și rațe pe baltă. Dacă am atins prea multe subiecte, implică-l pe timm și băgați la 2 ciocănele.
După cum spuneam ... :-)))))))) Bravo Viorele, hai ca mai e puțin, maxim 9 luni pana CAB vor confirma definitiv decizia Onoratei Instanțe Visoiu Simona și ... kaput!!! :-)))) Aaaa, nu, nu decizia in privința palmaresului pana in 2003, acolo zarurile sunt aruncate, ci a hotărârii conexe prin pare doamna Visoiu decide in numele legii ca FC fcsb NU au Palmares pt ca au fost înscriși ilegal in competiții in 2003! :-)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.