Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
0
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Ia uite cum sar fecesebeii la grauntele otravite oferite de *** interlop ***! Ba dar cata ura sa ai in suflet? Sa scrii asemenea aberatii, totusi cat discernamant le lipseste acestor mari trei ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine tineai minte cand au dat-o generalii lui Viorel Paunescu si cum au vandut si juniorii sa faca rost de fasole pentru popota.
Si unde sunt acesti 10k? De ce la meciurile de pe youtube sunt maxim 1k? Unde sunt restul de 9k? Adica nu urmaresc un meci pe telefon/pc/televizor de acasa, dar vor merge pe stadion, in liga 3? Ca Miu asa a declarat, ca in liga 3 vor fi 10k :)))))). Si cand a jucat CSA cu Rapid, au fost 90% suporteri rapidisti la acel meci.
Hai, Steaua, pentru moment FCSB!
Lasa aia, vezi la AMFB cu ce nume sunteti oficial inscrisi ...
dap .. incasarile alea grozave de 5 lei biletu; .. cu afumati ..sau popesti leordeni !!
csa regal club infintat in 2017 palmares doar meciurile cu sate si comune , decizii castigate in instanta pe lucru din umbra si alte nenorociri ,frf lpf uefa fifa reunosc doar o singura echipa cu palmares cea din liga 1
100000000 paote :)))))))))))))))))))))) Voi nici nu realizati cat de mici sunteti... Cativa care puneti ura pentru cioban mai presus decat echipa... frati cu Balint...
https://frfotbal.ro/echipa.php?id=3612
Ti-ai castigat gamela cu fasole. Esti liber, nu te mai retinem.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.