Alte știri din fotbal
Bourceanu a numit principalul vinovat la golul din Turcia - România: „Și-a pierdut adversarul”
0
Ce urmează pentru România: marți avem iar meci! + următorul oficial, în Liga Națiunilor
0
Ăsta e finalul! Ce s-a întâmplat pe gazon, imediat după Turcia - România: scenele cu Mircea Lucescu, la ultimul meci mare al carierei
0
Gestul făcut de Florin Tănase fix înainte să intre pe teren în barajul Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Ce-am avut de spus, am spus. Ia-te de mana cu ceilalti orbeți care iti tin isonul, alde gazzaev, dar ma tem ca o sa aveti mult de asteptat, fiindca in inalta societate a Ligii 1 nu ajung toti ruptii in cur. Ar fi complet jenant. Ca si gestul lui Oprita, de altfel. Deocamdata mai aveti 7 etape, apoi Mostistea Ulmu si mai vedem. Dupa mine, tot Liga 3 scrie pe fruntea voastra.
A fost lupta între 2 farisei, Becali si Ogararu... amândoi au legătura cu Dumnezeu doar in imaginația lor, altfel nu se foloseau de el. Nu as fi vorbit de doamna Ogararu dar dacă tot a fost la meci... ni-l bagă pe Dumnezeu in fata dar recunoaște ca fiind fata de MAPN-ist a fost botezată pe ascuns pentru ca ei sa își păstreze poziția socială in comunism. Îl vând si îl cumpara pe Dumnezeu ori de câte ori le convine
De tăblar nu ți-e milă chiar deloc!
pai, cine nu rade de el?
Iar plangi balarie? Ce mai vrei ma? Le-a anulat Stelei un gol valabil in prima repriza, nu le-a dat un 11m la busculada cu Rasdan parca, ce mai vrei ma plangaciosule? Sa va lase sa jucati in 18? Sau sa dea si arbitrul la poarta in locul vostru? Ma, tie chiar nu ti-e asa un pic rusine? Tot timpul te vaicaresti si jelesti dupa penalty-uri si eliminari, daca aveti valoare bateti ma fara asa ceva sau dati 7 goluri perfect valabile ca sa mai ramaneti cu 3 sau 4 dupa cum te jelesti ca o baba florareasa pe aici daaaar, pagubita de gol valabil si deci viciere de rezultat a fost Steaua nu fc consoane2 asa ca liniste si treci la clorofila.
La noi, în Peluză, se bucură de un respect aparte. Cu vârf și îndesat.
Legenda spune că și acum (mai) urlă...parcă ceva de genul “USA că mă ‘năbus!”
Pentru prosti cu siguranta!
Leck mich am Arsch! Am urlat ca pe vremuri cand a dat Steaua gol. Perfect! Ce Spirit de Echipa, daaaa, se poate. Bravo! Unde pot sa fac un Abonament pentru CSA Steaua ? Acesti Baieti trebuiesc ajutati.
Ai sa vezi lupule ce iti schimbi parerea si culorile (actual galben-albastre) cand STEAUA o sa joace în Liga 1. De fapt toti gigistii moraliști de acum, când STEAUA va promova în liga 1, vor migra spre ea și Jiji va desființa clubul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.