Comentarii (4)
forumeer.47
forumeer.47  •  14 Martie 2021, 13:45
Postat de ionica007 pe 14 Martie 2021, 10:31

Se da prea mare importanta cercopitecului... Altceva discutam astazi daca golul STELEI nu era anulat absolut scandalos si daca Fesnic nu-l elimina atat de usor pe Ispas...

Daca era validat golul de 1-0, pana la pauza avea 3-0 Steaua, la cum le ascunsesera mingea fcfcsbistilor.

1295745607278467
Iosif Dorel Brumar  •  14 Martie 2021, 12:38

CIOBANUL , SIMTIND CA NU ARE NICI O SANSA LA TITLU, CA JUCATORII SAI SUNT UMFLATI CU POMPA , A SPUS CA OBIECTIVUL PRINCIPAL ESTE PROMOVAREA LUI FCSB2 ?! A TRIMIS MAI MULT DE JUMATATE DE ECHIPA DE LA PRIMA SI A DOVEDIT ADEVARATA VALOARE A FCSB 1 CARE, NICI CU ARBITRU NU A PUTUT INFRANGE STEAUA ?! ARBITRU A FACUT CAT A PUTUT , CHIAR MIZERABIL DE MULT IN FAVOAREA LUI FCSB2, DAR AU FOST MULT PREA MULTE MINUSURI SI IMPOSIBIL DE CONTROLAT CHIAR SI DE CATRE UN ARBITRU CUMPARAT ?!!! CAND SPUI CA LA ANUL (?!), CU LOTUL ACTUAL, TE VEI PUTEA BATE CU ORICE ,,NATIONALA (???!!!)" DIN LUME DOVEDESTE CAT DE PROST ESTI ???!!! ACEST *** , IN FUGA SA DUPA CASTIG, NICI NU MAI REALIZEAZA CE FACE ? PUNE CLAUZA DE 60 DE MILIOANE UNUI JUCATOR CARE CASTIGA CATEVA MII DE EUORO PE LUNA, ISI SUPRAEVALUEAZA JUCATORI CARE NU SUNT CAPABILI SA INVINGA O ECHIPA DIN LIGA 3, INVENTEAZA ,,INTERES'' DE LA MARI CLUBURI PT MEDIOCRII SAI ...SI CEEA CE ESTE MAI TRAGIC , ESTE CA FRF, LIGA,CCA, ADICA MAFIA FOTBALULUI, IL PROTEJEAZA ?! DE CE ? INTREB SI EU ?...POATE SI DNA ?!!!

wflo27
wflo27  •  14 Martie 2021, 12:00

Au jucat un meci mai intens, decît 5 minute la Arad. O.Popescu și Sut sau Simion jucau la Arad. 3 jucători. Restul o sa joace si in etapa următoare la 2.