Alte știri din fotbal
Rapid a luat decizia în cazul lui Kader Keita, mijlocașul care a accidentat grav o femeie pe trecere
0
„Avem viziuni comune, mai puțin Israel și Moldova” » Cum ne vede un istoric turc cu rădăcini în România: „Dacă nu mergeau la Paris, turcii veneau la București ca să fie în Europa”
0
Jucătorul în care își pune speranța Gică Mihali la Turcia - România: „Nu credeam că e așa bun. E extraordinar”
0
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Știri din fotbal internațional
Vestiarul Realului și-a ales antrenorul pentru sezonul viitor: „Câștigă cu majoritate de voturi”
0
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cine este artizanul „Super Leului”, bancnota falsă de 100 de lei atât de ...
Libertatea
Nu interesează pe nimeni o echipa amatoare de cazarma! Este rușinea maxima a fotbalului european existenta in 2021 in România a unicii cazarmi sportive sovietoide din UE! Toate aceste aberații su fost desființate excepția fiind doar România! Dar nu ars cum sa mai dureze mult nici aici! Istoria e implacabila nu mai merge inapoi in trecutul tenebros, totalitar! Merge înainte evident fără balastul sportiv al epocii de aur, oribilitatile CSA și CS Dinamo!
In ce hal si-au luat-o turmarele, 0-4 :))))))))))))))))))). Si ma vor sa aiba si sanse cu Steaua, ahahahaha! Pai nu trec nici de Afumati decat daca-i lasa aia, altfel ii bat tur-retur. Steaua va avea un meci foarte greu cu Afumati, in al doilea baraj. Lupta, Steaua!
Viorele ești prost de mori Tata,Steaua e un brand atât de mare ..Becali nu a cumpărat clubul de fotbal Steaua,a fost investitor,sa îmbogățit fără sa dea un euro la armata,pI tu vrei sa moara un asa club mare,se vede ca trăiți degeaba și nu ști pe ce lume trăiești. Steaua roșie Belgrad e finanțată și de stat,e considerata mândria națională.. ma doare capul când vad atâția ratați vb de fenomenul asta ..fotbal!
Parcă văd că îi rupe Afumați și că a fost gargară tot anul cu barajul ăsta. Așa fac fecesebistii mereu, sunt zmei din gură, pitici în fapte.
tot aici esti viorica, de ziua munci pe vremuri ce petreceri mai faceai cu baieti de la secu, tov colonel puscasu.
Da'' cum sa incurajezi o echipa ca FCSB cu un patron care deseori a spus ca e doar o afacere..si nu-l intereseaza decat banii lui si ai familiei?...Te duci si hau-hau 90 de minute,pentru unu'ca Becali.:))).Suporterule..Becali nu da doi bani pe tine...Acu'e pandemie dar cand o sa treaca,esti iar doar un platitor de bilet:)..si daca ai noroc...vine MM si-ti trage un pumn...ca sa ai amintire de pe stadion..nu stiu care stadion..ca jucati numa'in deplasare:))))
Bine bine, dar palmaresul ˝cazarmei sovietice˝ sa revina FCSB, nu? Adica cupa CCE si cele 21 de titluri, da?
Nu-i bai, jucam noi cu afumati si o sa va razbunam :))) Lupta Steaua! :d
Decât în imaginația GSP.
Din câte am înțeles jucam meciul cu Ulmu pe Voința, practic “neutru”, asa ca putem “rezolva” calificarea încă din primul meci. FC Fcsb 2 au fost efectiv umiliți acasă de Progresul, o echipa care a jucat fără absolut niciun obiectiv altul decât propria onoare și respect pt competiție. Evident ca FC fcsb 2 care nu are “banca” nici pt deplasarea de Luni de la CFR a primei echipe nu au adus jucatori de L1, însă asta ne arată valoarea lor reala. Sa treci de o echipa ambitioasa cu jucatori obișnuiți in ligile inferioare cum e Afumați ai nevoie de întăriri, “copii” care au jucat azi vor fi luați pe sus, si la propriu si la figurat. :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.