Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a împărțit șansele înaintea potențialului baraj de Europa Dinamo - FCSB
0
Prestații mediocre pe „Arcul de Triumf” » Cine s-a remarcat în Dinamo - CFR Cluj
0
Mario Camora, mesaj important despre Pancu
0
Florin Prunea, verdict înaintea unui posibil baraj Dinamo - FCSB: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Mno, niște nerecunoscători! :-)))) Și lista e lunga, de luni i-am adăugat pe: Poenaru, Adi Popa, Rusescu, Dodel Tanase, Primarul din Clinceni! Nu ii pot numi “oameni” pe acești indivizi, le-a lipsit …. omenia! :-)))) Respect Pușcaș, un caracter fcsbist, așa cum ii place lu’ ne-a jjijji! :-)))
Da , dar suporterii is cu Fcsb ! Punct.
Cum adica ce-i intereseaza la Steaua? Banii de la bugetul de stat!
Corect. O actiune tipic bolsevica, confiscarea proprietatii private si trecerea sub controlul statului. De neconceput intr-o tara care se considera democratica, moderna si civilizata. Nici macar rusii nu mai fac d-astea. Dar talpanistii sunt toti fani Maduro, admira Venezuela, considera ca scopul scuza mijloacele si ca unui patron ii poate fi confiscata afacerea doar pentru ca unor huligani si dinozauri apevisti nu le place moaca lui.
motiveaza? pentru ca a zis adevarul? conform legii nu au voie in fotbalul profesionist echipe departamentale! documenteaza-te.
Ce cumintel si *** statea Ogararu acolo langa Becali
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Relax. Peluza sud înseamnă cei 200-300 de "baeți" care se duc sa se vadă la "beutura" înainte de meci. Plus cei 3-4 troli/postaci de aici cu cate 3-4 conturi fiecare, prezenți pe orice articol. Cei care jignesc, sar la gatul oricui are alta părere si au in vocabular 10 cuvinte pe care le rotesc si le repeta. Cea mai buna politica este sa-i ignori.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jiji președinte !!! O minunăție de On!
Daca dispare Fcsb si ramane doar Csa eu nu mai urmaresc sportul asta. Dupa cate injuraturi si blesteme am primit de la talpanisti nu mai pot fi alaturi de ei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.