Alte știri din fotbal
Urmează suspendarea după greșeala de arbitraj care a decis Craiova - Dinamo?!
0
Steven Nsimba i-a ironizat pe jucătorii lui Dinamo cu zâmbetul pe buze: „Pot să plângă cât vor”
0
Filipe Coelho surprinde, după Craiova - Dinamo 2-1: „Cred că putem termina pe locurile 1, 2 sau 3”
2
Andrei Nicolescu, apel public după scandalul din Bănie: „Transmit un mesaj clar. Altfel vom plânge pe rând!”
1
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, războinic: „Suntem aici ca să spargem dominația echipelor din Atena”
0
Calhanoglu se înclină în fața lui Chivu: „A crezut în mine după toată agitația din vară”
0
Nota primită de Cristi Chivu la capătul meciului care a adus titlul » Italienii, fascinați de român: „Inter și-a găsit un antrenor mare”
0
Milano, în sărbătoare! Inter și fanii au făcut noapte albă după câștigarea titlului
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cine a profitat de menținerea în insolvență timp de 17 ani a Remin Baia ...
Libertatea
Petreceri de 1 Mai pe litoral cu sticle de vin de 6.000 de lei și ciorbă de ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Te cam inseli, Coana Mare! Iar vrei sa ti-l citesc pe Dan Dumitrescu, secretarul de sedinta al Adunarii Generale? Poftim: "CSA Steaua şi MApN nu pot revendica niciodată această echipă. Nu ştiu pe ce bază o fac. În urma trecerii din 1998, CSA era reprezentată în Adunarea Generală şi în Consiliul de Administraţie prin anumiţi ofiţeri, inclusiv preşedintele CSA Steaua Bucureşti, Cristian Gaţu, care recunoaşte această trecere legală".
Pai nici sa nu mergi vreodata! S-ar putea ca in 20 de ani sa afli ca ai fost la nu stiu ce alta echipa,dar in nici un caz la aia la care ai vrut! Deci ce ziceam,daca oamenii din functii se schimba,asta nu inseamna ca ceilalti sunt curati! CSA a furat si ingropat clubul Steaua,ca apoi au venit si altii care au mai tras ceva de la club,e alta poveste,dar sa dai la o parte niste hoti,sa-i scoti curati,nu e corect!
Nu!!! Au legatura cu extraterestrii din Alpha Centauri!!!
Vei vedea in curand daca au folosit sau nu. Apropo, de ce nu are voie Becali sa foloseasca numele Steaua?!? Daca nu stii, iti explica Talpan!!!
Care n au legătură cu Steaua
Și care n o folosit la nimic
Cui ii pasa de asta,atata timp cat 2 infractori se lupta pe un club de fotbal?
Nu am fost niciodata pe Ghencea! Eu sunt din Cluj! Poate stii si tu ca ministrul Apararii Babiuc si seful Marelui Stat Major, Cioflina au facut puscarie pentru ca au facut... "afaceri" ilegale cu Gigi Becali!!!
Si unde era armata la primul meci cu echipa furata,sau numele furat? Sa vezi ca meciul asta se juca in Ghencea! Pe actul de inchiriere al bazei sportive,erau semnaturile cuiva din armata,sau ciobanul a venit,a furat echipa armatei si a jucat pe stadionul armatei fara ca armata sa stie 10-12 ani??? Pai iti dai seama ce armata are tara asta,daca un cioban,a facut ce-a vrut din ea?Apropo,tu ce-ai cautat pe stadion la FC FCSB?
Si care a castigat toate procesele cu puscariasul Becali!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.