Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Rivala din Serie A i-a „suflat” lui Chivu un jucător din academie
0
Kimmich, nemulțumit și după ce „le-a stins lumina” șvabilor: „Scandalos!”
0
Enzo Maresca, încrezător după a doua victorie pe banca lui Manchester City: „Am meritat pe deplin”
0
Egalați în prelungiri, de la 2-0! » Jucătorii lui Davide Ancelotti, furioși pe arbitru: „Este un scandal!”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Tot cu stema clonata de pe timpul lui jiji, tot? :))))))) PROSTI SI IPOCRITI, INTR-UN CUVANT: TALPANISTI :))))
Si astia tot din bani publici adusi si tot din bani publici vor fi platiti??? Cat mai continua aceste clone sa toace bani de la buget? Afara din fotbal profesionist cu echipele astea de cersetori!
Paznic al site-ului, tu esti, draga :)))? Tot cosmarul tau sunt, tot, Penelopo? Inca un articol in care n-o sa ai ultimul cuvant :)). LUPTA STEAUA! *** fcfcsb 2003 din comuna Berceni!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Știam că nu vă ajuta mușchiul care gândește, dar nici chiar așa, să percepeți armata ca o societate comercială...
cca...o clona de 2, doi lei...cat o ciorba de legume asa cum sunt si ei... LEGUME...
Ni ma paulica. Iar nu ti-ai luat pastilele :)))
Continut sensibil pt bercenarele de pe sosea. Stadionul Steaua in fundal, siglele Stelei pe scaune, nici pomeneala de consoanele ragaite de slugarnicele piperianului. Acum sa inceapa sa vina cu regurgitarile lor de cea mai proasta calitate!
Succes baieti! Important e sa dati golurile victoriei in meciurile de baraj!
Daca unii pot sa se angajeze la ***, de ce sa nu poata sa se angajeze in armata? Unii cu *** altii cu tricolorul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Forza Steaua București! Hai cu promovarea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.