Alte știri din fotbal
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
0
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme pe Mironică: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare?”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
3
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
facut pe temeliile de la tineretului.. ordinari ce sinteti...vorbim de orasul cu cei mai multi milionari dupa bucuresti. si tu iei bani de la guvern. echipe de fotbal in divizia 3. mall-uri sint ca florile...
Mda!„Stadioniada”! Se construiau piscine și sali de sport in sate, netrecute pe harta,(cu doar câteva case locuite de babe)!Pentru ca numai astfel de„investișții”are voie (de la UE),sa faca statul român!Intr-un timp se vehicula ca ar trebui sa mai facem niște aeroporturi, sau niște tuneluri pe sub Carpați!Orice,numai fabrici (de ex.pentru prelucrarea produselor agricole și de utilitați),nu!
La Târgoviște CNI a aprobat fonduri pentru doua stadioane pe când pentru Brașov nu se găsesc bani. Felicitări autorităților locale dacă vor reuși sa facă stadionul.
stai un pic...asta e facut din fonduri locale ,nu de la ANI...Dinamo ,Timisoara , Constanta ,Pitesti etc sunt cu fonduri de la ANI...atat s a putut
Campanie electorala, consilierii nu vor vota asa ceva pentru primarul it-st.
Prea mare stadionul, nu putea sa faca unul mai decent si mai mic ? :)))))))))
nu vi rusine ma, oras in primele 10 ca populatie (aprox 300.000 loc) si voi faceti stadion de oras de rang 2? 10.000 locuri ar fi bune pt Fagaras sau Sacele, nu pt Bv
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.