Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Da cam așa este ai perfecta DREPTATE in fiecare sezon echipa era furată de mafie echipa nu putea progresa in mediul ăla corupt!!!!!!!!!!
Învață, mă , amaratule , să scrii și apoi îți raspund.. Păi, ma cobor eu la mintea ta??? Haha
mai taci freiere din gura se gaseau potentiali salvatori norocul *** ca voi a fost ca a bagat coada PSD pt a castiga capital electoral altfel nu exista aceasta clona.PS mai exista in toata lumea alt caz in care suporteri tradeaza echipa eu nu cred ..o tineti mereu cu Mititelu dar de fapt e ura oamenilor mici si invidiosi pt ca de fapt nu *** din asta a fi adevarat fan inseamna sa fiitot timpul langa echipa indiferent de liga.patron sau situatie financiara santeti rusinea suporterilor...dute si comenteaza la clona ta daca nu te intereseaza echipa noastra de fapt va e frica ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa este!!!!!!!!!!Ai perfecta DREPTATE!!!!!!!!!!V.Avram,Costică Vâlcea,Meghesan,Orbulet,Onicas,Bogaciu,Serea etc.Munca băieților care jucau pentru STIINTA a fost furată de mafie culminând cu dezafilierea ILEGALA din 2011 așa cum au stabilit clar instanțele de judecată!!!!!!!!!!DREPTATE PENTRU STIINTA FC UNIVERSITATEA 1948!!!!!!!!
FORZA FOTBAL CLUB UNIVERSITATEA 1948 adevărata STIINTA iubita de milioane de suporteri,continuatoarea de drept și de fapt a clubului de fotbal înființat în anul 1948 așa cum a stabilit clar în două hotărâri judecătorești Tribunalul Dolj confirmate de Curtea De Apel Timișoara în 18 Iunie 2018!!!!!!!!!!
echipa familiei mititelu adrian marin gigi junior ajica liliana gabriela , iubita de milioane de suporteri??? hahahahhahaaaaaaaaa.......ajicaaaaaa, nici macar tu nu crezi asta, da` mai stii? la cata minte ai......hahahahhaaaaaaaaaaaa
Istorie,onoare,pasiune,iubire și devotament!!!!!!!!!!Forza FC UNIVERSITATEA 1948 adevărata STIINTA iubita de milioane de suporteri!!!!!!!!!!
Si cand te gândesti ca acest măscărici si-a batut joc de fotbalul craiovean atâția ani. Bine ca s-a dus!
ce victima, ma? victima prostiei lui si a celor din juru` lui care n-au stiut sa-i atraga atentia ca e ***.....***` !! ca si tine, dealtfel....hahahahaaaaaaaa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FORZA Mititelu,FORZA FC UNIVERSITATEA 1948 victima sistemului mafiot din fotbalul românesc!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.