Alte știri din fotbal
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
5
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
0
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
2
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
0
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
"Back in stands" = scaune noi, numai bune de rupt și aruncat în cap la oameni. Peluzele de pe Arena Națională stau mărturie. Nici aici nu vor rezista prea mult scaunele din peluze.
Dupa lupte "seculare" care au durat cel putin trei saptamini, intr-un final, chiar au reusit sa monteza gazonul !!!
Bravo, Steaua! Stadion frumos. Hai cu promovarea în L2!
Alt *** de talia lui nebraska. Lumea reala te cam sperie...asa am auzit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, firesc la cat de verde și frumos e, însă mare greșeala fac, firele sintetice din gazon le strica danturile! :-)))):
A mai prestat si ca hitman222, iar cuvintele obligatorii in postarile lui agramate sunt...prostalau...si gretos..:::))) E usor de recunoscu***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e in concediu ,a zis ca nu -l lasa femeia pe gsp cat este in concediu !
Culmea absurdului, a penibilului in 2020 și in UE: sa mai existe unități militare sportive sovietoide , sa fi susținător de cazarma sportiva anacronica și sa mergi la meciuri organizate in cazemata sportiva a armatei doar dacă ordinul comandantului permite! Aberațiile nu au număr și limite când e vorba de relicve sinistre ale sportului de rit stalinist!
“ Ziarul „Observatorul Militar”, oficiosul MApN”... bai pacaliciulule va ca folosești cuvântul oficios atunci când nu e cazul
Nimeni nu te intrece, lali! Si nimeni nu-si pune mintea cu tine! Ar fi o pierdere de vreme! Hai pa!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.