Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
11
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
3
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lovitură confirmată în mercato! S-a filmat pe „Emirates” și vine în Superliga: „Abia aștept”
0
Ionuț Rada a jucat în ultimul FCSB - Fenerbahce și a rememorat: „Când ești pe culoar cu Roberto Carlos...” » Ce spune despre șansele roș-albaștrilor
0
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
bafta laca abia asteptam sa venim la meciuri alaturi de steaua bucuresti .
Figura buhaita si sinistra, care sustine ca ar fi lacatus, lucru de care stelistii se indoiesc, afirma ca peluza sud va fi alaturi de echipa kaki a armatei. Poate partenerii de sprit de la Drumetul sa formeze galeria unei echipe fantoma ale carei meciuri acasa se vor juca probabil la Phenian, cu o mare mobilizare a armatei prietene nord-coreene, care va asigura cel putin 80.000 de fani la fiecare meci al echipei talibanului talpan si cersetorului lacatus. Cu cantec inainte ***... inapoi spre epoca sovietica, sau inainte spre Phenian!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai se vede ca te depaseste discursul meu si ca esti fixat in ideea ta. fericit esti in prostia ta. ramai asa gagauta, nu pot cere mai mult de la tine. asa te-ai nascut asa o sa mori, prostia nu se vindeca. ramai cu ea pana la moarte. partea buna e ca cei inteligenti au inteles ce era de inteles si cunosc persoane care inainte se declarau steliste iar acum steaua a devenit pentru ei subiect tabu.
Cand esti jjjijist, cand il susții pe infractorul (condamnat in 3 spete!) fariseu ai ales singur sa cobori in cloaca. Am auzit ca te lauzi pe aici ca esti istoric si inginer. Daca e adevarat, chiar nu iti e jena de tine in primul rand, sa ii tot ridici osanale eliberatului condiționat?!
doar cei din degeneratia actuala nu realizeaza ce inseamna steaua sau dinamo insa trag sperante ca generatiile urmatoare se vor raporta critic si rational la aceste 2 simboluri a hotiei comuniste.
bai fraiere chiar nu ma intereseaza problema asta. pricepe ca nu dau doi bani pe steaua sau suporterii ei. intr-o tara civilizata era o rusine sa te consideri stelist sau dinamovist tinand cont de modul in care au castigat trofeele. sunt prea open mind sa fiu stelist sau dinamovist.
Nope, Steaua e NUMAI una! Si NU e fcsb! :-)))))
Nu sunt deloc singurul, insa ma maguleste remarca! :-)))) Mai sunt destui stelisti de rit vechi, si ii vei vedea mult mai des si pe net cand Steaua va incepe meciurile in Liga 4/5! Insa am vazut altceva: cati fcsbisti sunt de fapt in realitate, acolo unde nu merge cu clonatul, la mitingul din Februarie! :-)))))
Deci te bagi la pariu? Ca Steaua va avea in Liga a 4-a sau a 5-a o medie mai mare de spectatori pe meci decat fcsb?! :-))))
bai eu stiu un singur lucru: esti singurul stelist pro csa. restul talpanistilor sunt dinamovisti. mai mult de atat nici nu trebuie sa stiu, e suficient.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.