Alte știri din fotbal
Comunicatul emis de FRF despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu
0
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital după ce a leșinat la antrenament
1
Mihai Stoica, atac la adresa selecționerului de la juniori: „L-a batjocorit! Are o problemă cu FCSB”
4
Se retrage titularul naționalei după barajul cu Turcia? „Îl criticau și când nu greșea”
0
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
3
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Da, corect, ai dreptate. 10 ligi, 20 de echipe. Promoveaza 5. Atunci, sa fie primita liga 2! :D
Adu-mi o cana de apa, slugoiule!
Da stiu...Numai ca mai era si un Rapidulet pe acolo care striga in gura mare ca ei sunt pregatiti sa joace....Asta nu stiai...?
Echipa FCSB 2 în meciul decisiv cu steaua armatei Vlad-Crețu,Cristea,Miron,Panțâru-Vână,Simion,Moruțan-Man,Tănase, Coman. Echipa CSA Talpan,talpan,talpan de 10 ori și miumiumiuuu.:)
spune un ''argat'' atat de gretoas ca nici numele sau id-ul nu poate sa- si-l scrie !!!te intelegem gretosule ...si noua ne-ar fi greata in locul tau !!
Nu-l ajuta Dumnezeu pe hidos!
Gigi uraste Steaua! La fel si argatii care il slujesc (am inclus aici si postacii de pe GSP). Fecesebistii sunt cei mai mari anti-stelisti! I-au intrecut pe dinamovisti si pe rapidisti.
Mare prost mai esti gigelule florar. FRF si LPF sunt complice la impostura voastra. Tac malc in fata ilegalitatilor voastra. Va tin in brate de ani de zile, cu avantaje pe la comisii si arbitrii. Sunteti hotii fotbalului romanesc!
Becali este in stare sa ii treaca si pe Man,Coman si Tanase pe lista lui FCSB 2 doar sa impiedice adevarata Steaua Bucuresti sa promoveze in liga 2 de unde ar urma sa fie preluata de un investitor cu bani si ar promova imediat...
Dupa cum se vede tintarul, daca Csa si Fcsb2 ajung in finala, acea finala o sa fie cu promovarea pe masa! Nu mai este alt baraj! Din 10 serii, promoveaza 5 echipe in Liga a 2-a ! Cele doua echipe din Buc se imperecheaza cu... cei din seria cu Cernavoda si Afumati. Din aceste doua serii, promoveaza o echipa. Eu asa am inteles! Asa ca... e mai dificil cu "blocatul" pt Gheorghe Becali! Inseamna sa aiba echipa cu costuri in Liga a 2-a !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.