Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
cind ma gindesc la cit de unduioasa ii este coloana vertebrala a acestui zis antrenor mi se face rau. cer o lamiie. ce spunea acest mitoman ceva timp in urma? spnea ca este prea batrin sa mai antreneze pe cind i se cerea sa preia selectionata romaniei de unde era frumos sa se retraga. dar omul are niste galoane pe umar si in spatele acelui rinjet sta un caracter ***. l-a scapat pe fi-sau de la un accident mortal dind-o pe sotie la volan. a intrat in casa surorilor lui ratiu si le-a dat afara. avea sa faca gesturi de niciun fel fata de dinamo pe care nu a ajutat-o cu un cent. ca in cele din urma sa plece sa antreneze pe turci pentru rivnitii bani care nu ii ajung. ii place sa fie dospit cu suraturi cu articole sa fie slavit peste tot. si s-a vazut. antrenor de rusi si de turci. asta a fost cu accidente pe la internationale si brescia. in rest banul taticu ca nu este de ajuns. iata-l ca tot vrea sa iasa din sport pe usa din fata si se duce oriunde pentru orice... doar sa faca ceva pentru ca a zbircit-o rau cu selectionata turciei unde au avut loc cele mai scurte conferinte de presa. 2 minute. reporterii ii puneau o intrebare si plecau. il ironizau pentru ca stiuau ca este mitoman. asa se face ca nu si-a ajutat clubul care l-a lansat se crede Dumenzeul tuturor si nu este asa. halagian avea mare clasa poate cel mai bun antrenor alaturi de pisti covaci nu el. el are clanta si cuvinte pregatite decuseara inainte... asa ca acea karma va lucra cum trebu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Halagian, mare antrenor ? Mă faci să râd. =)))))) Ce-ți spune nea Imi Ienei, câștigător de CCE ? =)
Mi se pare incredibil ca indivizii care gestioneaza acest site permit ca Mircea Lucescu sa fie insultat in halul acesta. Sa spui despre un antrenor care a castigat trofee europene cu echipe diferite ca ar fi un mediocru este fie o dovada de putinatate mintala, fie de ticalosie.
zgaila e pe zootehnie.......
Nu stiu de tine, dar faptul ca un mediocru *** umflat de presa ca lucescu sta departe de nationala nu poate fi decat bine pentru nationala. Ce *** *** cand spunea ca ar veni sau coloana lui vertebrala ma intereseaza prea putin. Ironia e ca asa antrenor mediocru cum e, lucescu la partea de PR chiar e cel mai bun, si-a facut un nume fix pe spatele celor care comenteaza despre el. Indiferent ca sunt prosti care chiar il cred mare antrenor sau cei ca tine care nu il suporta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca era o stire despre PECHINEZI, nu mai vorbeai de rau GSP-ul..............
Daca Mitica D. nu stie nimic --> stirea e falsa !
Cu ceva timp în urmă, scriau ăștia că la nu știu ce petrecere, Dragnea a cântat imnul Craiovei. Deci până la urmă ce e ?
Voi sunteti *** de zvonistica ! Cand si unde a declarat vreodata Lucescu ca in 2020 va veni in conducerea Rapid-ului ? Va inchipuiti cat de serios e acest articol de nici macar autorul lui nu a avut curajul sa il semneze , ca multe alte aberatii aparute pe acest site !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
unde a spus "Il Luce" ca vine la Rapid?!? vai de voi, mitomani sau/si *** functional...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.